Sestdiena, 11. maijs Milda, Karmena, Manfreds

“Liepāja” ar 10:1 sakauj “Ogri/Sāgu 97”

03.12.2014 18:25

Latvijas Hokeja virslīgas mačā šodien “Liepāja” ar 10:1 sagrāva “Ogri/Sāgu 97”. Pa trim punktiem uzvarētāju labā guva Bruno Zabis, Māris Diļevka un Sergejs Daņilovs.

Jau pirmajā periodā liepājnieki guva četrus vārtus, kopumā savu rezultativitāti sadalot vienmērīgi pa visām trešdaļām. Uzvarā ar 10:1 “Liepājas” lielās komandas vārtos debitēja 17 gadus vecais vārtsargs Nauris Mažis.

Pa trim punktiem uzvarētāju labā guva novembra MVP Bruno Zabis (2+1), Māris Diļevka un Sergejs Daņilovs (abiem 0+3). Pa divām ripām pievienoja aizsargi Mārtiņš Gipters un Arturs Ozols.

Nākamās virslīgas spēles tiks aizvadītas pēc trijām dienām. “Liepāja” izbraukumā spēkosies ar “Mogo”, “Ogre/Sāga 97” uzņems “Zemgali/LLU”, bet “HASC Jūrmala” sacentīsies ar “Rīgu/Prizmu”.

“Liepāja” – “Ogre/Sāga 97” 10:1 (4:0, 3:1, 3:0)Vārti: 1:54 Tiļļa (Pujāts) 1:0, 7:57 Freimanis (Plānics, Freijs) 2:0, 11:34 Ozols (Daņilovs, Diļevka) 3:0, 19:31 Zabis (Daņilovs, Diļevka) 4:0, 25:38 Bergmanis (Kuncēvičs, Riters) 4:1, 25:53 Zabis (Daņilovs) 5:1, 27:59 Upītis 6:1, 31:15 Gipters (Brūders, Hodzko) 7:1, 45:53 Jasjonis (Hodzko, Freimanis) 8:1, 46:30 Ozols (Komuls, Pujāts) 9:1, 52:47 Gipters (Diļevka, Zabis) 10:1.Soda minūtes: 6:8.

Vārtsargi: Nauris Mažis – Kaspars Dzierkals.