“Liepāja” arī otro dienu pēc kārtas pārspēj “Rīgu”

Šodien 21. uzvaru 30 spēlēs Latvijas čempionātā svinēja “Liepājas” hokejisti, kuri ar 6:3 izbraukumā apspēlēja HS “Rīga”. Jau līdz spēles vidum liepājnieki guva četrus vārtus.

"Liepājas" hokejisti. (Foto: Optibet hokeja līga)
24.02.2022 18:14

Ja vakar liepājnieki ‘’Rīgas’’ hokejistu vārtos iemeta septiņus vārtus, tad šodien sešus. Tas ļāva Normunda Sējēja vadītajai komandai uzvarēt Oļega Sorokina trenēto vienību piekto reizi šajā sezonā.

Līdz ar panākumu liepājnieki svinēja 21. panākumu 30 mačos. Uzvarētājiem divus vārtus iemeta Fjodors Jarovinskis, Dmitrijs Seļiutins izcēlās ar vārtiem un divām rezultatīvajām piespēlēm, bet Klāvs Plānics ar vārtiem un rezultatīvu piespēli.

Liepājnieki līdz 30. minūtei panāca 4:0, bet piektos vārtus guva trešās trešdaļas vidū. Pēc tās sākās ripu birums. Trīs vārtus, no kuriem divus vairākumā, iemeta jaunie rīdzinieki, bet noslēdzošos sestos vārtus mājinieki iemeta pusotru minūti līdz pamatlaika beigām.

Šonedēļ komandām paredzēta vēl pa spēlei – 26. februārī ‘’Liepāja’’ uzņems ‘’Prizmu’’, bet HS ‘’Rīga’’ līderi ‘’Mogo/LSPA’’.

HS Rīga – Liepāja 3:6 (0:1, 0:3, 3:2)

Vārti: 8:51 Plānics (Nīmanis, Jākobsons) 0:1, 23:36 Jarovinskis (Plānics, Nīmanis, vair.) 0:2, 29:23 Narzjajevs (Seļiutins, Grīnbergs) 0:3, 30:27 Šablovskis (Narzjajevs, Seļiutins) 0:4, 51:32 Seļiutins (Šablovskis, Narzjajevs, vair.) 0:5, 53:08 Strazdiņš (Vutkevičs, Krumpāns) 1:5, 55:38 Bullītis (Poļakovs, vair.) 2:5, 56:53 Mateiko (Bullītis, Poļakovs, vair.) 3:5, 58:31 Jarovinskis (Jākobsons, Miezis) 3:6
Vārtsargi: Patriks Bērziņš – Kārlis Beķeris-Brīvkalns