“Liepāja” atspēlējas pret “Mogo”

25.08.2017 17:43

Šodien Liepājā ar pirmajām divām spēlēm sākās “Amber Puck” pirmssezonas pārbaudes turnīrs. Dienas spēlē Latvijas čempionvienība “Kurbads” ar 3:2 pārspēja Zviedrijas 1. divīzijas komandu Arlandas “Wings”, savukārt vakarā liepājnieki ar tādu pašu rezultātus uzvarēja “Mogo” hokejistus.

Lai gan jau spēles septītajā minūtē liepājniekiem izdevās izvirzīties vadībā, vārtus gūstot Egilam Kalnam, pāris minūtes vēlāk 1:1 panāca pieredzējušais Aleksejs Širokovs. Otrās trešdaļas vidū “Mogo” pārņēma mača vadību, Vadimu Miščuku lielajā skaitliskajā vairākumā pārspējot Elvim Želubovskim. Īsi pirms došanām uz ģērbtuvēm Laurim Bajarunam izdevās realizēt skaitlisko vairākumu un panākt neizšķirtu, un trešā perioda vidū uzvaru mājiniekiem nodrošināja lietuviešu uzbrucējs Daniels Bogdzjuls.

Rīt 16:00 savā starpā tiksies abas pērnās sezonas Latvijas čempionāta finālistes, “Mogo” un “Kurbads”, savukārt 19:30 liepājnieki mērosies spēkiem ar Arlandas “Wings” hokejistiem.