“Liepāja” atspēlējas un otro reizi sezonā pārspēj HS “Rīga”

Šodien Optibet hokeja līgas spēlē HK ”Liepāja” divas reizes atspēlējās, guva trīs bezatbildes vārtus un sīvā cīņā ar 5:4 apspēlēja HS ”Rīga” spēlētājus. Ar vieniem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Klāvs Plānics un Dovids Laimutis.

20.11.2021 15:53

Ja vienīgajā līdzšinējā abu komandu spēlē ar 8:0 25. septembrī pārliecinošu uzvaru izcīnīja ”Liepājas” hokejisti, tad šodien panākuma izcīnīšanai Normunda Sējēja vadītajiem hokejistiem nācās pielikt lielākas pūles.

Vārtos ne sevišķi pārliecinoši spēlēja ”Liepāja” vārtsargs Māris Jučers, kurš ielaida četrus vārtus, lai arī tieši viesiem piederēja pārsvars metienos. ”Liepājas” labā vārtus guva tās līderi – Dmitrijs Seļiutins un Klāvs Plānics, kurš pievienoja arī vienu rezultatīvu piespēli. Uzvaras vārtus trešā perioda trešajā minūtē guva Rihards Ričards Fomins.

Jaunajiem rīdziniekiem divus vārtus guva Aleksandrs Biškins, kurš pirmā perioda vidū un otrā perioda sākumā prata divas reizes izvirzīt vadībā mājiniekus. ”Liepāja” ar trim vārtiem pēc kārtas kaldināja devīto uzvaru sezonā. HS ”Rīga” šis bija 11. zaudējums 15 sezonas spēlēs.

HS Rīga – HK Liepāja 4:5 (2:1, 1:3, 1:1)

Vārti: 1:35 Seļiutins (Tiļļa, Jākobsons) 0:1, 6:25 Priževoits (Fricbergs, Bulāns) 1:1, 10:00 Biškins (Poļakovs) 1:2, 22:39 Noreika (Laimutis, Strautiņš) 2:2, 24:36 Biškins (Bunkus, Rullers) 3:2, 25:28 Laimutis 3:3, 33:46 Plānics 3:4, 43:10 Fomins (Plānics, Demiters) 3:5, 49:01 Liģis 4:5
Metieni: 29:43
Soda minūtes: 4:8
Vārtsargi: Kārlis Beķers-Brīvkalns – Māris Jučers