“Liepāja” atstāj “Mogo” sausā un izcīna trešo uzvaru pēc kārtas

05.10.2019 16:45

“Optibet” hokeja Virslīgā “Liepāja” ar 1:0 pārspēja “Mogo”, vienīgos vārtus gūstot mača 44. minūtē.

“Liepājai” pirmajā periodā daudz biežāk izdevās apdraudēt pretinieku vārtos, bet “Mogo” jau paspēja sapelnīt 18 soda minūtes, ieskaitot par pamatīgu saķeršanos perioda izskaņā. Vārtu guvumi netika pieredzēti arī otrajā periodā, kurā vairāk iespēju vairākumā bija jau “Mogo” vienībai.

Spēles rezultāts beidzot tika atklāts 44. minūtē, kad “Liepāja” izmantoja vairākumu. Precīzi meta Mārtiņš Oskars Freimanis, kamēr savu 14. sezonas punktu nopelnīja Bruno Zabis. Pēc dažām minūtēm “Mogo” bija tuvu tam, lai panāktu neizšķirtu, taču Rūdolfa Maslovska izpildītais bullītis vārtu guvumu nenesa.

“Mogo” spēles izskaņā noņēma vārtsargu, un “Liepāja” trīs reizes bija tuvu tam, lai ar metienu tukšos vārtos panāktu 2:0, taču divas reizes sekoja pārmetiens un trešajā reizē pretuzbrukums.

“Liepāja” tā arī pabeidza maču ar uzvaru 1:0, sauso spēli aizvadot vārtsargam Mārim Jučeram.

“Liepājai” šī ir trešā uzvara pēc kārtas, un interesanti, ka visas trīs spēles noslēdzās ar minimālu pārsvaru. Savukārt “Mogo” bez vārtu guvuma palikusi otro reizi šosezon.

“Liepāja”-“Mogo” 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Vārti: 43:31 Freimanis (Zabis, Kaļeiņikovs) 1:0
Metieni: 44:17
Vārtsargi: Māris Jučers – Renārs Kazanovs