“Liepāja” iemet 1,9 sekundes pirms beigām un uzvar OHL līderu mačā

18.01.2020 11:50

“Optibet” hokeja līgas (OHL) līdervienību spēlē sestdien “Liepāja” tikai 1,9 sekundes pirms pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu un pēc tam pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 (0:0, 0:1, 2:1, 0:0, 1:0) apspēlēja “Olimp”.

Vairāk nekā pusi mača komandas nespēja izcelties, bet “Olimp” trešās trešdaļas beigu daļā “Olimp”, pateicoties presingam, atklāja rezultātu, kad pēc Renāra Undeļa piespēles no zonas vidus precīzi meta Ričards Puriņš. Savukārt trešās trešdaļas trešajā minūtē Ņikita Zantmans ar metienu no diezgan asa leņķa panāca 2:0.

Atlikušo pamatlaiku izteikts pārsvars piederēja liepājniekiem. Ja vienus no vārtiem viņi atspēlēja vēl salīdzinoši ātri, 54. minūtē precīzam esot Markam Kaleiņikovam, izlīdzinājuma panākšanu viņi atlika līdz pašām dueļa beigām un priekšpēdējā sekundē Bruno Zabis tomēr panāca 2:2.

Papildlaikā rezultāts nemainījās un vajadzēja mest pēcspēles metienos. Tajos vispirms liepājniekiem izcēlās Zabis un Reinis Demiters, panākot 2:0 un “Olimp” vairs nedrīkstēja atļauties kļūdas. Tomēr pretinieki tās arī nepieļāva, Maksimam Širokovam un Vladislavam Koniševam panākot 2:2. Sestajā sērijā vēlreiz atzīmējās Zabis un Kurzemes klubs varēja priecāties par uzvaru.

HK “Olimp” – HK “Liepāja” 2:3 (0:0, 1:0, 1:2, 0:0, 0:1)
Vārti: 34:49 Puriņš (Cipruss, Undelis) 1:0, 42:25 Zantmans (Jerofejevs, Jeļisejevs) 2:0, 53:07 Kaleiņikovs (Freimanis) 2:1, 59:58 Zabis (Lavrovs, Kaleiņikovs, vair.) 2:2, 65:00 Zabis 2:3.
Metieni: 23:36
Vārtsargi: Ervīns Muštukovs – Māris Jučers (58:08-59:58 tukši vārti)