Piektdiena, 29. marts Agija, Aldonis

“Liepāja” iemet mazākumā un vairākumā, neatstājot variantus “Prizmai”

Latvijas “Optibet” hokeja līgas vakara vienīgajā spēlē pārliecinošu otro panākumu pēc kārtas izcīnīja “Liepāja”, kas izbraukumā ar 5:1 sagrāva Rīgas “Prizmu”, sagādājot pretiniekiem astoto neveiksmi pēc kārtas.

HK "Liepāja" hokejisti svin vārtu guvumu. (Foto: Guntis Lazdāns)
23.11.2021 20:43

Pa dieviem vārtiem liepājnieku rindās iemeta Renārs Kamergrauzis un Rihards Ričards Fomins, kurš 36. minūtē nieka 11 sekundes pēc rīdzinieku precīza raidījuma atguva “Liepājai” divu vārtu vadību (3:1).

“Prizma” vienīgo ripu iemeta Valērijs Vorožcovs, savukārt “Liepājas” pirmo ripu savā kontā ieskaitīja lietuvietis Eimants Noreika.

Otrās trešdaļas ievadā “Prizma” ilgāk kā četras minūtes pēc kārtas spēlēja vairākumā pēc tam, kad spēles sodu nopelnīja Klāvs Plānics.

Mājiniekiem gan pie Patrika Bērziņa cietokšņa neko vairāk par vienu labu izdevību izcelties neizdevās izveidot. Drīz pēc tam izcilu momentu nerealizēja arī viesu leģionārs Artjoms Anosovs, kurš pats nopelnīja, taču neiemeta bullīti, precīzi vārtos darbojoties laukumā uz maiņu nākušajam tatāru vārtsargam Ilšatam Zaripovam.

Rītvakar abas komandas savā starpā spēkosies Liepājā.

Rīgas “Prizma” – “Liepāja” 1:5 (0:1, 1:2, 0:2)

Vārti: 11:53 Noreika (Tomsons, V. Egle, maz.) 0:1, 22:00 Kamergrauzis (Anosovs, Seļutins) 0:2, 35:47 Vorožcovs (Riekstiņš, Sažko) 1:2, 35:58 Fomins (Miezis, R. Grīnbergs) 1:3, 44:52 Fomins (Demiters, Tiļļa, vair.) 1:4, 49:34 Kamergrauzis (Laimutis, Vībāns, vair.) 1:5.
Metieni pa vārtiem: 28:33
Soda minūtes: 14:39
Vārtsargi: Artūrs Krists Krūklītis (no 23:19 – Ilšats Zaripovs) – Patriks Bērziņš.