“Liepāja” joprojām bez uzvarām

03.10.2018 22:47

sportacentrs.com/LETA

Trešdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) čempionātā “Liepāja” ar rezultātu 1:3 (0:2, 1:1, 0:0) viesos piekāpās “Mogo” hokejistiem. Līdz ar to, liepājnieki joprojām ir bez panākumiem.

Spēles pirmajās divās minūtēs liepājnieki bija ļoti aktīvi, tomēr jau otrās minūtes beigās viņi tika sodīti, kad precīzi meta Kārlis Ozoliņš. Turklāt pirmās trešdaļas pēdējā minūtē Rihards Marenis panāca 2:0 “Mogo” labā. Arī otrās trešdaļas pirmajās minūtēs “Liepājai” nebija momentu, tomēr spēles gaita mainījās perioda vidū, kad vienus vārtus atguva Egils Kalns, samazinot deficītu.

Arī nākamajās minūtēs laukumā jau dominēja tieši liepājnieki, tomēr neilgi pirms otrās trešdaļas beigām viņi saņēma sāpīgu triecienu, kad vārtus pretinieka aizsegā guva Andris Siksnis un atjaunoja “Mogo” divu vārtu pārsvaru. Trešo trešdaļu “Liepāja” sāka ļoti apņēmīgi, kamēr “Mogo” tikai aizsargājās, tomēr trešdaļas otrajā pusē mājinieki divreiz ieguva iespēju cīnīties vairākumā un noturēja nebūt ne vieglu uzvaru. Līdz ar to “Liepājas” hokejisti šosezon joprojām ir bez uzvarām.

Kopvērtējuma līderpozīcijā ar 17 punktiem septiņās spēlēs ir “Mogo”, par punktu atpaliek “Prizma”, bet “Kurbadam” ir 12 punkti. Aiz labāko trijnieka ar astoņiem punktiem atrodas “Zemgale”/LLU un “Rīga”, kam ir piecas un sešas spēles, kamēr divus punktus sešās cīņās iekrājusi “Liepāja”, bet “Lido” hokejisti četrās cīņās ir bešā.

OHL regulārajā čempionātā septiņas komandas aizvadīs sešu apļu turnīru, katrai vienībai nospēlējot pa 36 spēlēm. Pamatsacensības noslēgsies 2019.gada 2.martā.

Izslēgšanas mačos iekļūs četras labākās vienības.

Pusfinālu uzvarētāji tiks finālā, kur cīnīsies par zeltu, savukārt trešo vietu ieņems tā komanda, kas ieņems augstāku pozīciju regulārajā turnīrā. Čempionāta uzvarētājkomanda saņems ne tikai Latvijas čempionu kausu, bet arī iespēju pārstāvēt Latviju Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Kontinentālajā kausā.

Iepriekšējās OHL sezonas finālā “Kurbads” sērijā ar 4-0 uzvarēja “Zemgale”/LLU vienību.