HK “Liepāja”mājās grauj “Dinaburgu”

19.02.2020 21:51

Trešdien “Optibet” hokeja līgas (OHL) spēlē HK “Liepāja” mājās ar 7:1 (1:0, 3:0, 3:1) uzvarēja Daugavpils “Dinaburga”.

Kurzemnieku vienībā vārtus un trīs rezultatīvas piespēles iekrāja Bruno Zabis un Māris Diļevka, divi “goli” Martinam Lavrovam, bet 1+1 nopelnīja Marks Kaļeiņikovs un Mārtiņš Freimanis. Vēl divas rezultatīvas piespēles atdeva Romāns Nedkļudovs. Daugavpils kluba vienīgos vārtus trešā perioda pirmajā minūtē iemeta Imants Leščovs.

OHL čempionātā ar 48 punktiem 31 spēlē pirmo vietu ieņem “Kurbads”, tālāk ar 46 punktiem 29 mačos seko “Olimp”, bet tikpat punktus 32 cīņās iekrājusi arī “Liepāja“. Ceturtā ar 43 punktiem 31 mačā ir “Mogo”, tālāk ar 32 punktiem 31 duelī seko “Zemgale”/LLU, “Dinaburga” 32 spēlēs tikusi pie 21 punkta, kamēr “Prizma”/IHS ar 15 punktiem ir pirmspēdējā, septītajā vietā. 12 punkti 29 mačos ir Hokeja skolai “Rīga”.