“Liepāja/Optibet” pagarinājumā apspēlē “Prizmu”

13.02.2018 21:52

Otrdien, 13. februārī, Latvijas čempionāta Optibet Hokeja līgā (OHL) “Liepāja/Optibet” ar rezultātu 5:4 tikai pagarinājumā apspēlēja pastarīti “Prizmu”.

Tabulas vicelīdere “Liepāja/Optibet” viesojās Imantā pie “Prizmas” un spēles gaitā nonāca lielās grūtībās. Tabulas pastarīte otrās trešdaļas vidū pēc krievu uzbrucēja Antona Minajeva vārtu guvuma pārņēma vadību mačā. Turklāt pavisam drīz, vien trīs minūtes vēlāk, savu pārsvaru dubultoja, kad savus pirmos vārtus sezonā guva Kristaps Liepa. Viesiem bija nepieciešama nepilna minūte, lai arī gūtu vārtus, bet Valērijs Vorožcovs drīz vien atguva divu vārtu pārsvaru mājiniekiem (3:1).

Silvestra Seļicka noraidījums pusotru minūti pirms trešdaļas beigām “Prizmai” izrādījās sāpīgs – pašā trešdaļas izskaņā Egils Kalns guva savus un arī visas liepājnieku komandas otros vārtus mačā, un pirms pēdējām divdesmit minūtēm “Prizma” bija vadībā ar 3:2. Iemetuši vārtus mājiniekiem pašā trešdaļas izskaņā, liepājnieki uz pēdējo spēles nogriezni iznāca motivēti ilgi neķēpāties, un Georgs Golovkovs septītajā minūtē panāca izlīdzinājumu (3:3).

Centieni pārņemt vadību gan cieta neveiksmi, jo pēc Roberta Štelmahera noraidījuma viesi nonāca mazākumā, bet Aldis Popens to izmantoja, lai gūtu savus pirmos vārtus sezonā un atgūtu vadību “Prizmai” (4:3). Liepājnieki metās uz priekšu, un pāris minūtes pirms pamatlaika beigām tas atmaksājās, kad Bruno Zabis noslēdza vairākumu ar ceturtajiem kurzemnieku vārtiem. Atlikušajā laikā rezultāts netika mainīts, un sekoja pagarinājums. Viesiem vajadzēja vien nepilnas divas minūtes, lai pirmo, vienīgo un izšķirošo reizi gūtu vadību – Kristers Freibergs atnesa uzvaru “Liepājai/Optibet” ar rezultātu 5:4.