“Liepāja”/”Optibet” piedzīvo otro zaudējumu

01.11.2017 22:31

LETA; sportacentrs.com

“Optibet” Hokeja virslīgā, trešdien, 1. novembrī, negaidītu sakāvi cieta regulārā čempionāta līdere “Liepāja”/”Optibet”, kura 12. kārtas spēlē viesos ar 2:6 (1:1, 0:1, 1:4) kapitulēja “Zemgale”/LLU komandai. Līdz ar to, kurzemniekiem tika liegta iespēja atgūt vadību turnīra tabulā.

Liepājnieki pēc Daniela Bogdzjula precīza metiena piektajā minūtē atklāja rezultātu, taču četras minūtes vēlāk Ričards Bernhards vairākumā panāca izlīdzinājumu (1:1). Otrā perioda beigās Olafs Aploks jau vadībā izvirzīja “Zemgali”/LLU (2:1), bet cīņas liktenis tika izšķirts trešās trešdaļas sākumā, kad mājinieki pusotras minūtes laikā guva trīs vārtus pēc kārtas (5:1).

Četras minūtes līdz beigām Reinis Demiters guva liepājnieku otros vārtus (2:5), taču sasmelt izlieto ūdeni jau bija par vēlu. Arī pēc tam mājiniekiem piederēja pārsvars, jo trešā perioda sākumā Emīls Potāpovs, Valentīns Feoktistovs un Kristaps Millers 92 sekunžu laikā iemeta trīs ripas, panākot 5:1. Viesi vienus vārtus pēc Renāra Demitera metiena atguva.

Raivis Kurņigins 40 sekundes līdz beigām vairākumā vēl atjaunoja četru ripu pārsvaru, un mājinieki uzvarēja ar 6:2. “Zemgalei”/LLU ar vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās gan jau pieminētie Kurņigins un Bernhards, gan arī Emīls Potāpovs un Valentīns Feoktistovs. Liepājnieki bija uzvarējuši abās iepriekšējās savstarpējās spēlēs, oktobrī jelgavniekus apspēlējot ar 8:1 un 7:5.

Kopvērtējumā “Mogo” ir nopelnījusi 27 punktus 12 mačos, par punktu apsteidzot “Liepāja”/”Optibet”. Tikmēr “Kurbadam” ir 21 punkts 11 mačos, bet ar 17 punktiem seko “Zemgale”/LLU. “Rīgai” ir 12 punkti, kamēr “Prizma” savākusi divus punktus.