Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

“Liepāja”/”Optibet” vēlreiz pārspēj “Kurbadu”

11.10.2017 23:04

LETA/sportacentrs.com

“Liepāja”/”Optibet” komanda trešdien, 11. oktobrī, “Optibet” Hokeja līgas astotās kārtas spēlē ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) vēlreiz pārspēja čempioni “Kurbadu”.

Jau pirmajās mača minūtēs abas komandas saņēma virkni divminūšu sodu un brīdī, kad komandām laukumā atradās pa četriem spēlētājiem, liepājnieki atklāja mača rezultātu. Devītajā minūtē precīzi ripu vārtos raidīja Lauris Bajaruns. Pašā otrās trešdaļas sākumā pēc Nikolaja Jeļisejeva un Kārļa Ozoliņa piespēlēm otros vārtus Liepājai guva Daniels Bogdzjuls, izvirzot laukuma saimniekus vadībā ar 2:0. Rezultāts ilgu laiku nemainījās, nepilnas divas minūtes pirms mača beigām “Kurbads” nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, un tas deva rezultātu – pusotru minūti pirms beigām Edgars Brancis pietuvināja viesus līdz minimumam (1:2). Pēdējās 30 sekundēs Čalpa atkal atstāja laukumu, tomēr šoreiz rezultāts bija pretējs – sekundi pirms beigām Bogdzjuls otro reizi ieraidīja ripu vārtos, pieliekot punktu Liepājas uzvarai (3:1).

Liepājnieki pieveica čempionus jau otro reizi šosezon, jo 20.septembrī viņus pieveica arī viesos ar 3:2. Kopā “Kurbada” komanda šosezon piedzīvojusi jau četrus zaudējumus.

Kopvērtējumā vadībā ar 19 punktiem astoņās spēlēs atrodas “Mogo”, bet divus punktus tai zaudē “Liepāja”/”Optibet”, kam ir par vienu spēli mazāk.

Devītā kārta tiks izspēlēta sestdien, centrālajā mačā “Liepāja”/”Optibet” komandai uzņemot “Zemgale”/LLU spēlētājus.