“Liepāja” pagarinājumā izrauj uzvaru pār “Mogo”/LSPA

“Optibet” Latvijas hokeja līgas līderu duelī pirmo zaudējumu astoņās spēlēs piedzīvojusi “Mogo”/LSPA, kas divreiz izlaida uzvaru, izrāva un nosargāja pagarinājumu, tomēr tā 21. sekundē piekāpās “Liepājai” (3:4).

06.10.2021 22:08

“Mogo”/LSPA sezonu sāka ar uzvaru 4:1 pār “Liepāju” un šovakar jau sestajā minūtē vairākumā ieguva vadību, tomēr 15. minūtē savu pirmo vairākumu realizēja arī kurzemnieki, kuri otrā perioda ievadā atspēlējās vēlreiz.

Otro izlīdzinājumu liepājniekiem panāca Klāvs Plānics, kurš gan 13 ar pusi minūtes vēlāk no varoņa pārvērtās antivaronī – aizsardzības zonā asi iegrūdis apmalē Kārli Ozoliņu, Plānics tika noraidīts līdz spēles beigām. “Mogo”/LSPA ilgo vairākumu izmantot gan nespēja.

Amizanti un svarīgi notikumi risinājās trešā perioda otrajā pusē. Vispirms liepājnieks Dmitrijs Seļutins šķietami norībināja vārtu konstrukciju, spēle turpinājās un 50 sekundes vēlāk Vjačeslavs Minajevs atstāja liepājniekus mazākumā. Taču tiesneši pauzē devās skatīties video un atzina, ka Seļutins bija ieraidījis ripu tuvajā augšējā stūrī, un ieskaitīja viņa vārtus – 3:2! Noraidījumu tas gan neatcēla, un liepājnieki savu pirmo vadību tikpat ātri pazaudēja – vairākumu realizēja Lauris Bajaruns (3:3).

Pamatlaika beigās “Liepāja” neizmantoja lielisku iespēju 46 sekundes spēlēt piecatā pret trim, taču bez revanša un uzvaras nepalika – pagarinājuma 21. sekundē izšķirošos vārtus pretuzbrukumā guva Linards Mazurs-Mago (4:3).

Mogo/LSPA – Liepāja 3:4 (2:1, 0:1, 1:1, 0:1)

Vārti: 5:50 Sarkanis (Polcs, Bajaruns, vair.) 1:0, 14:10 Mazurs-Mago (Jākobsons, Plānics, vair.) 1:1, 15:44 Polcs (Grīnbergs) 2:1, 22:54 Plānics (Mazurs-Mago, Jākobsons) 2:2, 53:09 Seļutins (Jākobsons) 2:3, 54:29 Bajaruns (Ozoliņš, Polcs, vair.) 3:3, 60:21 Mazurs-Mago (Miezis) 3:4.
Metieni: 33:23.
Soda minūtes: 14:33.
Vārtsargi: Linards Lipskis – Māris Jučers.