Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

“Liepāja” pēcspēles metienos piekāpjas līdervienībai “Mogo/LSPA”

“Optibet” hokeja līgā šodien līderpozīcijās atgriezās “Mogo/LSPA”, kas viesos ar 4:3 pēcspēles metienos pieveica “Liepāju”. Šī mača pamatlaika pēdējā minūtē katra komanda guva pa vārtiem.

12.12.2021 21:55

“Mogo” līdz ar šo uzvaru atgriezusies līgas pirmajā vietā. “Mogo” šī bija sezonas 17. uzvara 19 spēlēs, turklāt pirmā uzvara, kas izcīnīta bullīšos vai papildlaikā.

Pēcspēles metienu sērijā vienīgais precīzais mēģinājums izdevās “Mogo” spēlētājam Kārlim Ozoliņam, kurš atnesa savai komandai uzvaru.

Aizraujošs izvērtās trešais periods, kurā vispirms vadībā izvirzījās “Liepāja”, bet “Mogo” atspēlējās 54. minūtē.

42 sekundes pirms pamatlaika beigām “Mogo” ar Deivida Sarkaņa vārtiem nonāca vadībā 3:2 un bija tuvu uzvarai pamatlaikā, taču piecas sekundes pirms tā beigām “Liepāja” atspēlējās, ripu vārtus iemetot Fjodoram Jarovinskim.

“Liepājas” sastāvā šodienas spēlē trīs punktus guva Klāvs Plānics, kurš rezultatīvi piedalījās visos trīs komandas vārtu guvumos.

“Mogo” sastāvā vārtus guva arī Andris Siksnis un Vladimirs Mamonovs, kurš tika atzīts par labāko savā komandā.

“Liepājai” nākamā spēle OHL kalendārā tagad paredzēta tikai 22. decembrī pret HS “Rīga”, kamēr “Mogo” nākamais mačs būs ceturtdien pret “Prizmu”.

“Liepāja” – “Mogo/LSPA” 3:4 (1:1, 0:0, 2:2, 0:0, 0:1)

Vārti: 5:38 Nīmanis (Plānics) 1:0, 17:27 Siksnis (J. Ozoliņš) (maz.) 1:1, 45:31 Plānics (Jarovinskis) 2:1, 53:49 Mamonovs (K. Rēdlihs, Opelts) 2:2, 59:18 Sarkanis (Gricinskis) 2:3, 59:55 Jarovinskis (Plānics, Seļutins) 3:3
Metieni: 20:34
Vārtsargi: Patriks Bērziņš – Henrijs Ančs