Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

“Liepāja” piedzīvo sagrāvi

10.10.2018 22:01

sportacentrs.com/LETA

Trešdien, 10.oktobrī, Optibet hokeja līgas spēlē “Liepāja” piedzīvoja sagrāvi, ar rezutātu 0:5 zaudējot “Lido” komandai, kura tika pie pirmajiem punktiem sezonā. Izcils mačs Kārlim Reinim Ribam.

Divu pastarīšu duelī savu pirmo uzvaru Latvijas čempionātā izcīnīja “Lido”, kas savā laukumā ar 5:0 sagrāva “Liepāju” – vienīgo komandu, kas palikusi bez uzvarām. Pamati tika ielikti pirmajā trešdaļā, un ļoti labi strādāja vairākums, izceļoties Emilam Masteiko un Bulatam Gaļimovam. Starp viņiem izcēlās bijušais liepājnieks Ričards Kondrats, un pirmajā pārtraukumā “Lido” devās ar 3:0 pārsvaru.

Spēles turpinājumā izcēlās arī Everts Ozols un Patriks Ozols. Pateicoties izcīnītajiem trim punktiem, “Lido” izdevies atstāt kopvērtējuma pēdējo vietu, ko tagad ar diviem punktiem ieņem “Liepāja”. Teicamu spēli aizvadīja mājinieku vārtsargs Kārlis Reinis Riba, kurš atvairīja 36 pretinieku metienus un aizvadīja sauso spēli.

Kopvērtējuma līderpozīcijā ar 19 punktiem deviņās spēlēs ir “Prizma”, kam ar 17 punktiem septiņos mačo seko “Mogo”. Tālāk ar 15 punktiem seko “Kurbads”, 14 punkti ir “Zemgale”/LLU hokejistiem, 11 punktus iekrājusi “Rīga”, trīs punkti ir “Lido” komandai, bet divi – “Liepājai”.

Liepāja – Lido 0:5 (0:3, 0:1, 0:1)

Vārti: 5:18 Masteiko (Ķirsons, vair.) 1:0, 8:02 Kondrats (Samsikins, Jaruļins) 2:0, 17:35 Gaļimovs (Siliņš, vair.) 3:0, 37:03 E. Ozols 4:0, 50:32 P. Ozols 5:0
Metieni: 38:36
Vārtsargi: Kārlis Reinis Riba – Kārlis Zakrevskis (no 37:03 Edijs Ozols)