“Liepāja” piedzīvo sagrāvi

22.09.2018 20:27

Šodien, 22.septembrī, “Optibet” hokeja līgā (OHL) sagrāvi piedzīvoja “Liepāja”, mājas spēlē, ar rezultātu 2:7 piekāpjoties “Prizmai”. Ar “hat-trick” rīdzinieku rindās atzīmējās Edgars Beizaks

Jau pašā spēles sākumā Edijam Brahmanim bija laba iespēja atzīmēties ar vārtu guvumu pilsētā, kur viņš savulaik pavadījis trīs ļoti rezultatīvus gadus, taču papildināt savu kontu ar vēl vienu golu uzbrucējam nesanāca. Lai gan “Prizma” skaitījās mača pārliecinošā favorīte, rezultātu atklāja liepājnieki – Ričards Fomins no laukuma stūra piespēlēja Aleksandram Visockis, kurš saņēma ripu vārtu tuvumā un ar metienu vienā pieskārienā pārspēja Jāni Auziņu – 1:0. Nākamo iespēju “Liepāja” realizēja pēc desmit minūtēm, kad spēlējot piecatā pret trīs Egils Kalns, kuram ir parakstīts līgums ar Rīgas “Dinamo”, sagaidīja piespēli kreisajā iemetiena aplī un iemeta ripu tukšos vārtos – 2:0.

Vēl pirms pārtraukuma “Prizma” panāca 2:1 – Kristaps Nazarovs atvairīja Alekseja Širokova metienu, taču mājinieku aizsardzība vārtu priekšā pazaudēja Edgaru Beizaku, kurš guva “Prizmas” pirmos vārtus. Otro periodu viesu vārtos uzsāka Klāvs Deimonds Ošiņš, un atlikušajā spēles laikā viņam gandrīz nebija darba, kamēr “Liepājas” vārtos nākamajās 20 minūtēs ielidoja sešas ripas. Izlīdzinājumu panāca Aleksejs Širokovs, apkārt kuram metiena brīdī bija vairāki mājinieku hokejisti, kuri netraucēja viņam izlauzties pie vārtiem un apspēlēt Nazarovu – 2:2. Trīs minūtes vēlāk “Prizma” realizēja lielo vairākumu, un Krists Apsītis ar metienu no tālās distances panāca 2:3. Pagāja mazāk par minūti, kad viesi aizskrēja pretuzbrukumā un Beizaks iemeta ripu liepājnieku vārtsargam starp kājsargiem – 2:4.

Maksima Bogdanova paņemtais pusminūtes pārtraukums komandai nepalīdzēja, jo vēl pēc divām minūtēm Jura Bērziņa metienu no zilās līnijas pielaboja Valters Apfelbaums – 2:5. Otrās trešdaļas beigās liepājnieki atkal tika noķerti pretuzbrukumā, un Sergejs Pečura iemeta ripu Nazarovam starp kājsargiem, rezultātam kļūstot 2:6. Sekoja vārtsarga maiņa “Liepājai”, vārtos stājoties bijušajam “Prizmas” spēlētajam Kārlim Zakrevskim, taču viņš kapitulēja jau pēc pirmā metiena – 2:7.

Lai gan trešajā periodā abām komandām bija dažas iespējas palielināt pārsvaru vai samazināt deficītu, mača rezultāts nemainījās, un “Prizma” tika pie ceturtās uzvaras piecās spēlēs, bet ”Liepāja” sezonu turpina bez panākumiem, katrā no četriem mačiem ielaižot vismaz piecus vārtus.

Liepāja – Prizma 2:7 (2:1; 0:6; 0:0)
Vārti: 4:52 Visockis (Fomins) 1:0, 14:40 Kalns (Zabis, Mamčics, vair. +2) 2:0, 17:34 Beizaks (A.Širokovs) 2:1, 25:07 A.Širokovs (Grīnbergs, Jerofejevs) 2:2, 28:26 Apsītis (Pečura, vair.) 2:3, 29:19 Beizaks 2:4, 31:14 Apfelbaums (Bērziņš, Pečura) 2:5, 38:09 Pečura (Apfelbaums, Liepa) 2:6, 38:43 Beizaks (Ziemiņš) 2:7
Metieni: 38:23
Soda minūtes: 20:22
Vārtsargi: Kristaps Nazarovs (līdz 38:09), Kārlis Zakrevskis (no 38:09) – Jānis Auziņš (līdz 20:00), Klāvs Deimonds Ošiņš (no 20:00)