Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

“Liepāja” savā laukumā sagrauj Hokeja skolu “Rīga”

12.10.2019 15:35

Latvijas “Optibet” hokeja līgā (OHL) sestdien “Liepāja” savā laukumā ar rezultātu 8:1 (1:0, 6:0, 1:1) sagrāva Hokeja skolu “Rīga”.

Sākums par gaidāmo rezultātu gan neliecināja. Kurzemnieki pirmos vārtus guva tikai pirmās trešdaļas pēdējā minūtē, bet otrā perioda pirmajā minūtē mājinieks Vjačeslavs Minajevs neatļauti apturēja Bertu Dānielu Rudzīti un uz saviem vārtiem nopelnīja bullīti.

Rudzītis to gan nerealizēja, 16 sekundes vēlāk palika mazākumā, vēl pēc 30 sekundēm neizturēja mazākumu un sabruka.

29. minūtē Klāvs Plānics panāca 4:0, viesi pieprasīja pārtraukumu un nomainīja vārtsargu, taču tas vārtu birumu neapturēja, līdz trešdaļas beigām ielaižot vēl trīs. Beigās 1:8.

Pa trim punktiem nopelnīja Plānics (2+1) un Marks Kaļeiņikovs (1+2), bet divus vārtus guva aizsargi Mārtiņš Oskars Freimanis un Romāns Ņekļudovs.

Liepāja – Rīga 8:1 (1:0, 6:0, 1:1)

Vārti: 19:24 Kaļeiņikovs (Diļevka, Alonders) 1:0, 21:40 Ņekļudovs (Kaļeiņikovs, vair.) 2:0, 25:37 Freimanis (Kaļeiņikovs) 3:0, 28:46 Plānics (Minajevs) 4:0, 30:22 Ņekļudovs (Žučkovs) 5:0. 31:54 Freimanis (Diļevka, Zabis) 6:0, 37:20 Plānics (Demiters) 7:0, 54:58 Miezis (Plānics) 8:0, 57:20 Orniņš (Purmalis, vair.) 8:1.
Metieni: 39:12.
Vārtsargi: Kristaps Nazarovs – Rūdolfs Gusts Lazdiņš (no 28:46 Ričards Francis Puče).