Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

“Liepāja” savā laukumā uzvar “Dinaburga”komandu

08.01.2020 23:16

Panākumus Latvijas “Optibet” hokeja līgā (OHL) trešdien svinēja “Liepāja” un “Zemgale”/LLU komandas.

Uzvarētājiem ar vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Mārtiņš Freimanis, Ralfs Grīnbergs un Romāns Nekļudovs, bet Marks Kaļeiņikovs pievienoja divas piespēles. Daugavpils komandā vārtus iemeta Edijs Azarēvičs un Rolans Vasiļjevs.

Kurzemnieki vadībā izvirzījās jau sestajā minūtē, kad precīzs bija Deniss Vilmans, savukārt Grīnbergs vēl pēc sešām minūtēm, spēlējot skaitliskajā vairākumā, pārsvaru jau dubultoja. Otrajā trešdaļā neviena no komandām vairāk nekā desmit minūtes nespēja gūt vārtus, līdz mača 33.minūtē izcēlās Endijs Butāns. Kad otrajā periodā bija palikušas nedaudz vairāk nekā trīs minūtes, Freimanis vairākumā panāca drošo 4:0.

Noslēdzošajā periodā ar minūtes starpību daugavpiliešu vārtu vīru pārspēja Nekļudovs un Valters Freijs, bet Azarēvičs savas vienības pirmos vārtus guva trešdaļas astotajā minūtē. 2:6 pēdējā minūtē panāca Vasiļjevs.