“Liepāja SSS” atkārtoti gūst pārliecinošu uzvaru pret “Pirāti/Ogres juniori”

Vidzemes ledushallē “Liepājas SSS” aizvadīja trešo spēli JAHL/1. līgas sacensībās. Jau otro reizi liepājnieki sacentās ar komandu “Pirāti/Ogres juniori” un atkārtoti guva pārliecinošu uzvaru ar 7:2 (1:0, 2:2, 4:0).

15.09.2021 06:00

Sezonas ievadā 1. līgas kalendārs jau otro reizi saveda kopā “Liepājas SSS” ar komandu “Pirāti/Ogres juniori”. Pirmajā cīņā mūsējie bija pārāki ar 6:2, bet savā trešajā līgas cīņā liepājnieki uzvarēja vēl pārliecinošāk. Spēles pirmās 40 minūtes vēl neliecināja par graujošu uzvaru, jo kurzemnieku pārsvars bija tikai 3:2. Pirmajā trešdaļā vienīgos vārtus 17. minūtē guva Roberts Augustiņš, bet mača vidū jau mājinieki izvirzījās vadībā.

Otrā perioda galotnē lauvēni pēc lietuviešu Eimanta Noreikas un Dovida Laimuta precīziem raidījumiem atjaunoja vadību spēlē. Cīņas noslēdzošajā posmā ar goliem izcēlās tikai viesi, un līdz ar to “Liepājas SSS” guva pārliecinošu uzvaru. Otro reizi mačā rezultatīvi nospēlēja Noreika un Laimutis, bet pa reizei pretinieku vārtsargu pārspēja Iļja Lezevskis un Rolands Strautiņš. Vārtus liepājnieku uzvaras mačā sargāja Krists Kristofers Bergmanis, bet pa trim rezultativitātes punktiem guva Noreika, Laimutis un Strautiņš.

“Liepājas SSS” ar izcīnītiem 9 punktiem trīs spēlēs turnīra tabulā atrodas 2. vietā, bet ar 12 punktiem četros mačos līdere ir “Rīga”.

LHF publicētajā kalendārā paredzēts, ka nākamo cīņu mūsējie aizvadīs 19. septembrī izbraukumā pret “IHS/Prizmu”.