Ceturtdiena, 28. marts Ginta, Gunda, Gunta

“Liepāja SSS” savā laukumā pieveic “Ako/Baltu Vilkus”

Latvijas hokeja 1. līgas turnīrā ”Liepājas SSS” savā laukumā ar 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) pieveica ”Ako/Baltu Vilki” un turnīra tabulā saglabāja 2. vietu.

25.01.2022 06:00

Šosezon 1. līgā jeb Junioru attīstības hokeja līgā spēles notiek ar ievērojamiem pārtraukumiem un kalendārs nemitīgi tiek koriģēts. Dažas no vienībām aizvadījušas vien desmit cīņas, bet turnīra līdere ”Rīga” iekrājusi 16 mačus.

Liepājnieki pēdējo spēli nospēlēja pirms vairāk nekā mēneša, kad 19. decembrī ar 4:2 uzvarēja ”Tukumu/Ventu 2002”.

Spēlē pret ”Ako/Baltu Vilkiem” vārtus mājiniekiem sargāja Patriks Bērziņš un noturēja savu cietoksni neieņemtu.

Pirmajā periodā mūsējie pie vārtu guvuma netika, tomēr jau otrās trešdaļas sākumā Rodrigo Strautiņš izvirzīja laukuma saimniekus vadībā.

Otrais gols tika gūts, kad līdz otrajam pārtraukumam bija jāspēlē vien septiņas sekundes. Endijs Butāns realizēja skaitlisko vairākumu, un rezultāts kļuva 2:0.

Arī nākamie vārti tika gūti nevienādos sastāvos. 46. minūtē vairākumā precīzs bija Strautiņš, tādējādi gūstot savus otros vārtus spēlē. Savukārt punktu mačam trešās trešdaļas galotnē pielika Roberts Augustiņš, un mūsējie izcīnīja devīto uzvaru 11 aizvadītajās cīņās.

Liepājnieki ar iegūtiem 27 punktiem joprojām atrodas turnīra tabulas 2. vietā, bet kurzemniekiem uz pēdām min ”Kurbads”, kuri nopelnījuši par vienu punktu mazāk. Pārliecinoša līdervienība ar 16 spēlēs iekrātiem 45 punktiem ir ”Rīga”.

Nākamā spēle ”Liepājas SSS” ieplānota izbraukumā 27. janvārī pret 6. vietā esošo ”Zemgali Junioru”.