“Liepāja” trešajā periodā sagrauj Daugavpili

18.09.2019 22:07

”Optibet” hokeja līgā šovakar, 18.septembrī, ”Liepāja” viesos ar 6:1 sagrāva Daugavpils ”Dinaburga” komandu, kura pēdējā periodā ielaida piecas ripas.

Pirmajā Latvijas čempionāta mačā Daugavpilī pēdējo piecu gadu laikā vietējā ”Dinaburga” netika galā ar ”Liepāju”. Liepājniekiem rezultatīvi turpināja spēlēt Marks Kaleiņikovs un Bruno Zabis, kuri abi piedalījās pirmo vārtu guvumā pirmajā periodā, bet ”Dinaburga” atspēlējās otrā perioda vidū, kad precīzi meta Mārtiņš Jakovļevs.

Neizšķirts saglabājās līdz trešā perioda sākumam, bet tad gan ”Liepāja” pārņēma iniciatīvu, pusotrā minūtē gūstot divus vārtus.

Nokļūstot vairākumā, ”Dinaburga” centās atspēlēties ar vārtsarga nomainīšanu, taču Zabis panāca 4:1. Daugavpils komandā spēles izskaņā rupji nospēlēja Normunds Vībāns, saņemot 5+20 minūšu sodu, un lielajā vairākumā ”Liepāja”’pretiniekus nežēloja, iemetot vēl divus vārtus un panākot jau graujošo 6:1.

Zabim šī bija otrā spēle ar četriem punktiem pēc kārtas un viņš kļuvis par līgas rezultatīvāko spēlētāju, sezonas ievadā trīs mačos sakrājot deviņus punktus. Zabis tiešā veidā piedalījies 75% ”Liepājas” vārtu guvumos sezonas ievadā.

Dinaburga” – ”Liepāja” 1:6 (0:1, 1:0, 0:5)

Vārti: 8:29 Kaleiņikovs (Zabis) 0:1, 30:54 Jakovļevs (Pečura) 1:1, 43:20 Kaleiņikovs (Minajevs, Zabis) 1:2, 45:08 Žučkovs (Freibergs) 1:3, 54:22 Zabis (Fomins) 1:4, 56:49 Demiters (Miezis) 1:5, Freimanis (Zabis) 1:6
Metieni: 18:30
Vārtsargi: Iļja Dončenko – Māris Jučers