“Liepāja” trīsreiz atspēlējas un otro reizi četrās dienās uzveic “Zemgali/LLU”

02.10.2019 22:22

Trešdien “Optibet” hokeja līgas (OHL) spēlē “Liepāja” izbraukumā ar rezultātu 5:4 apspēlēja Jelgavas “Zemgali/LLU”.

Abas komandas tikās jau pirms četrām dienām Liepājā, kad kurzemnieki svinēja panākumu tikai pēcspēles metienos. Šodien iniciatīvu uzņēmās jelgavnieki.

Trīs minūtes pēc sākuma Aleksandrs Visockis pirmo reizi izvirzīja vadībā Jelgavu, bet vairākumā viesi izlīdzināja. Pusotru minūti pirms trešdaļas beigām vairākumu jau izmantoja Ričards Bernhards, vēlreiz izvirzot vadībā “Zemgali/LLU” (2:1).

Arī otrajā trešdaļā mājinieki biežāk uzbruka vārtiem, taču četras minūtes pirms trešdaļas beigām Māris Diļevka ar precīzu metienu noslēdza liepājnieku vairākumu un panāca 3:3.

Pēdējās trešdaļas ievadā Endijs Butāns ar saviem trešajiem vārtiem sezonā pirmo reizi vadībā izvirzīja viesu komandu (4:3).

Neilgi pēc tam jelgavnieku noraidījums pavēra ceļu pretī arī piektajiem Liepājas vārtiem, ko guva rezultatīvais lietuviešu jaunietis Marks Kaleiņikovs (sestie vārti sezonā).

Bijušais liepājnieks Visockis ar saviem otrajiem vārtiem mačā vēl atjaunoja intrigu par spēles iznākumu (4:5). Bruno Zabis ar noraidījumu divas minūtes pirms pamatlaika beigām deva lielisku iespēju mājiniekiem, tomēr izmisīgie centieni izraut vismaz papildlaiku cieta neveiksmi, un “Liepāja” svinēja uzvaru arī šoreiz – 5:4