Sestdiena, 20. aprīlis Mirta, Ziedīte

“Liepāja” turpina zaudējumu sēriju

28.11.2018 22:32

Hokeja klubs “Liepāja” trešdien, 28.novembrī, piedzīvoja zaudējumu Hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta mačā, piekāpjoties “Mogo” komandai ar rezultātu 5:3.

Pirmā iedzinējos nokļuva ”Mogo”, kas savā mājas mačā pirmajā periodā ielaida divus vārtus mazākumā pret “Liepāju”. Abus vārtus guvumus nokārtoja Bruno Zabja maiņa, pa diviem punktiem gūstot Zabim, Mamčičam un Ņekļudovam.

“Mogo’ atspēlējās ātri, otrā perioda sākumā 40 sekunžu intervālā iemetot divus vārtus. Pēc tam 35. minūtē Kaspars Saulietis guva savus otros vārtus un panāca 3:2, un Vladimirs Mamonovs nokārtoja arī 4:2 “Mogo” labā, bet liepājnieki perioda pēdējā minūtē parūpējās par intrigu, vēlreiz precīzi metot Mamčičam. Taču mača izskaņā Liepājai atspēlēties neizdevās un nācās ciest zaudējumu ar 3:5.

“Mogo”-“Liepāja” 5:3 (0:2, 4:1, 1:0)

Vārti: 11:19 Mamčičs (Zabis, Ņekļudovs) 0:1, 17:24 Ņekļudovs (Mamčičs, Zabis) 0:2, 22:02 Saulietis (Siksnis, Bakanovs) 1:2, 22:42 Ziemiņš (K. Ozoliņš) 2:2, 34:02 Saulietis (Cinks, Gricinskis) 3:2, 36:23 Mamonovs (J. Ozoliņš, Maslovskis) 4:2, 39:21 Mamčičs (Zabis, Kalns) 4:3, 57:37 K. Ozoliņš (Siksnis, Ziemiņš) 5:3
Metieni: 27:21
Vārtsargi: Henrijs Ančs – Kristaps Nazarov