“Liepāja” zaudē “Prizmas” hokejistiem – 4:6

06.10.2015 21:03

Uzvaru Latvijas hokeja virslīgas mačā otrdien izcīnīja Rīgas “Prizma”, kas savā laukumā ar 6:4 (5:1, 1:2, 0:1) pārspēja pērnās sezonas bronzas medaļas laureāti “Liepāju”.

Ar diviem vārtiem uzvarētāju labā izcēlās Renārs Undelis, kamēr tikpat precīzi metieni “Liepājas” komandas rindās Dmitrijam Korņilovam.

Pirmajā periodā mājinieki 34 sekunžu laikā guva divus vārtus (2:0), tomēr ātri vien liepājnieki vienus vārtus atguva. Turpinājumā “Prizmas” hokejisti minūtes laikā vēlreiz guva divus vārtus, spēles 16.minūtē jau palielinot vadību uz 4:1. Turklāt perioda beigās Renārs Undelis izpildīja precīzu soda sitienu, panākot jau četru vārtu pārsvaru (5:1).

Otrajā spēles nogrieznī Viktors Lobačevs panāca jau 6:1, bet viesi īsā laika posmā divus vārtus atguva (6:3). Savukārt trešā spēles trešdaļa iesākās abām komandām apmainoties asumiem, kā dēļ noraidījumu līdz spēles beigām saņēma rīdzinieks Vitālijs Hvorostiņins un liepājnieks Normunds Vībāns. Perioda otrajā pusē viesi panāca divu vārtu deficītu, tomēr cīņas gaitu lauzt nespēja un uzvaru ar 6:4 izcīnīja “Prizma”.

Latvijas virslīgas kopvērtējuma galvgalī atrodas “Mogo”, kas septiņās spēlēs guvusi 18 punktus. No tās par punktu atpaliek astoņas spēles aizvadījusī “Prizma”, bet Ogres “Kurbads” rēķinā ir 12 punkti. Pie desmit punktiem tikusi “Zemgale”/LLU, kamēr no tās par punktu atpaliek “Liepāja”. Trīs punkti tikmēr ir “Rīgas” komandai, savukārt bez punktiem cīnās HASC/”Tukums” hokejisti, kas zaudējuši visos sešos līdz šim aizvadītajos dueļos.