“Liepājai” pirmais zaudējums šosezon

“Optibet” hokeja līgā šovakar par turnīra līderpozīciju cīnījās “Liepāja” un “Olimp/Venta”. Spēles noslēdzošajās piecās minūtēs Vladislavs Balakūns un Edijs Brahmanis iemeta vārtus, kas atnesa “Olimp/Ventai” uzvaru ar 4:2.

26.09.2020 19:20

Līdz spēles pirmajiem vārtiem bija jāgaida teju 17 minūtes, kad “Olimp/Venta” komandu vadībā vairākumā izvirzīja Emīls Ezītis. Taču “Liepāja” ātri atvildēja ar vārtu guvumu, atrodoties viena vīra mazākumā. Rezultātu izlīdzināja Egils Kalns, pēc divdesmit nospēlētām minūtēm komandas pirmajā pārtraukumā aizsūtot pie kaujinieciska neizšķirta ar 1:1.

Spēles otrajā trešdaļā “Liepāja” pirmo reizi pārņema spēles vadību, izspēlējot ripu līdz Raivo Freidenfelda vārtu guvumam, kas kurzemniekus izviržija vadībā ar 2:1. Pārsvaru “Liepājai” gan noturēt neizdevās un trīs minūtes pirms trešdaļas izskaņas Kirils Galoha panāca izlīdzinājumu, pirms pēdējā spēles nogriežņa dodot līdzsvaru uz rezultāta tablo 2:2.

Spēles trešajā periodā abas komandas cīnījās par vadības iegūšanu. Olimpieši divreiz nonāca skaitliskajā mazākumā, taču liepājnieki četras vairākuma minūtes tā arī nespēja pārvērst vārtu guvumā. Piecas minūtes pirms spēles beigām Vladislavam Balakunam gūstot “Olimp” trešos vārtus, rīdzinieki nonāca ļoti tuvu panākumam. “Liepājai” vēlreiz izlīdzināt rezultātu nebija pa spēkam, bet pēdējā spēles minūtē Edijs Brahmanis ar kolēģiem veica pretuzbrukumu, nokārtojot savai komandai panākumu ar 4:2, kas “Olimp/Venta” hokejistus paceļ uz turnīra tabulas līderpozīciju, bet liepājniekiem liek pirmo reizi sezonā samierināties ar zaudējumu.

“Olimp/Venta” – “Liepāja” 4:2 (1:1; 1:1; 2:0)
Vārti: 16:49 Ezītis (Sprukts vair.) 1:0, 17:03 Kalns (Zabis maz.) 1:1, 33:55 Freidenfelds (Mickevičs) 1:2, 37:05 Galoha (Brahmanis, Jerofejevs) 2:2, 55:20 Balakuns (Brahmanis, Galoha) 3:2, 59:06 Brahmanis (Galoha, Jeļisejevs) 4:2
Metieni: 42:34