Otrdiena, 25. februāris Alma, Annemarija

Liepājas bērni saņem rotaļlietas no hokejistu rokām

Liepājas bērni saņem rotaļlietas no hokejistu rokām
Foto: Ģirts Gertsons
15.12.2016 13:05

liepajniekiem.lv

Šodien, 15.decembrī, HK “Liepāja” hokejisti iejutās Ziemassvētku vecīšu lomā un dalīja “Lāči lido” spēlē uz ledus samestās mīkstās rotaļlietas Liepājas bērnudārzu apmeklētājiem, portālam pastāstīja HK “Liepāja” preses sekretāre Simona Laiveniece.

Pasākumā iesaistīta bija teju visa komanda, un dienas laikā paspēja apciemot divdesmit Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes. Sagaidīšana katrā no bērnudārziem bija dažāda – sportisti skatījās bērnu sagatavotus koncertus, uzklausīja dzejolīšus, gāja rotaļās, kā arī atbildēja uz jautājumiem un stāstīja par hokeju.

HK “Liepāja” uzbrucējs Māris Diļevka, kurš ciemojās bērnudārzos “Saulīte”, “Kāpēcītis” un “Cīrulītis” atzina: “Vispatīkamāk bija redzēt, ka bērni, kuri sākumā likās kautrīgi un nobijušies, atplauka smaidā, saņemot rotaļlietas. Tāpēc vien bija vērts dāvināt!”

Bērnudārzu audzinātājas vēlēja hokejistiem vien uzvaras un solījās būt par Liepājas komandas atbalstītājām. Šāda pozitīvisma deva sagādā prieku gan dāvanu saņēmējiem, gan dāvinātājiem.

“Lāči lido” akcija Liepājā notiek jau trešo gadu un šoreiz saziedotas tika 1708 mīkstās rotaļlietas.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli