Liepājas hokejisti pastarīti nežēloja

Junioru attīstības hokeja līgā jauno gadu ar pārliecinošu uzvaru uzsāka “Liepājas SSS”. Edgara Branča trenētā vienība savā laukumā sacentās ar turnīra pastarīti “Baltu vilkiem” un pieveica ar 10:2 (2:1, 5:0, 3:1).

10.01.2024 06:00

Liepājnieki decembri noslēdza bez neviena nopelnīta punkta, bet pēdējo uzvaru mūsējie izcīnīja novembra izskaņā, kad ar 2:1 tika pārspēts HK “Tukums”.

Šoreiz lauvas spēkojās ar līgas pēdējās vietas īpašnieci, Aleksandra Ņiživija trenētajiem “Baltu vilkiem”.

Abas vienības šosezon aizvadīja trešo savstarpējo cīņu, un iepriekšējos mačos komandas uzvaras dalīja uz pusēm.

Sezonas ievadā liepājnieki uzvarēja ar 7:3, bet oktobra beigās Rodrigo Laviņa sporta skolas pārstāvji savā laukumā pēcspēles metienu sērijā revanšējās ar 5:4.

Līdz cīņas septītajai minūtei mūsējie izvirzījās vadībā ar 2:0, tomēr lielāko izrāvienu mājinieki veica otrā perioda sākumā, kad 14 minūšu laikā izdevās iemest četras ripas sāncenšu vārtos, tobrīd panākot 7:1.

Pēc ielaistās piektās ripas viesi veica vārtsargu maiņu, bet tas būtiski nemainīja cīņas ritējumu, un arī cīņas noslēdzošajā posmā laukuma saimnieki apliecināja savu pārspēku, uzvarot visnotaļ pārliecinoši.

Arī mūsējie pirms pēdējās trešdaļas veica vārtu vīra nomaiņu, kad Mārča Glūzdas vietā cietoksnī stājās Krists Kristofers Bergmanis.

Rezultatīvu maču aizvadīja Šarūns Baltrūns, kas izcēlās ar 6 (3+3) punktiem. 4 (2+2) punkti Roberta Krieviņa rēķinā.

“Liepājas SSS” šosezon aizvadījusi 17 spēles un ar nopelnītiem 17 punktiem atrodas turnīra tabulas 7. vietā. 12. janvārī liepājnieki izbraukumā sacentīsies ar HS “Kurbads”.