Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

“Liepājas” hokejisti virslīgas mačā pieveic “Zemgali”/LLU

02.03.2016 22:14

Pie panākuma Latvijas hokeja virslīgas mačā trešdien tika “Liepāja”, kas izbraukumā ar 3:2 (2:1, 1:0, 0:1) pārspēja ceturtajā vietā esošo “Zemgale”/LLU.

Nedaudz vairāk kā septiņu minūšu laikā liepājnieki pēc Bruna Zabja un Māra Diļevkas metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0, taču 15.minūtē Raimonds Vilkoits rezultāta starpību samazināja līdz minimumam. “Liepājas” komandai divu vārtu pārsvaru izdevās atjaunot otrās trešdaļas ievadā, kad izcēlās Martins Lavrovs.

Jelgavas komandai pēc šāda notikumu pavērsiena ilgu laiku neizdevās atspēlēties, bet 46.minūtē pieredzējušajam Atvaram Tribuncovam tomēr izdevās vienus vārtus atgūt. Ar to gan nebija gana, un viesi no Liepājas šajā mačā svinēja panākumu.

Kopvērtējuma līderei “Mogo” ir 67 punkti 30 spēlēs, par diviem punktiem apsteidzot 29 mačus aizvadījušo “Kurbadu”, bet “Liepājas” komanda tikusi pie 64 punktiem 28 mačos.

Ceturtā ar 51 punktu ir “Zemgale”/LLU, savukārt pie 39 punktiem tikusi “Prizma”. Vēl “Rīgai” ir 11 punkti, bet kopvērtējuma pastarīte “Rīga 99″/”Tukums” tikusi pie sešiem punktiem.