Pirmdiena, 13. maijs Ira, Iraīda, Irēna, Irina

“Lausanne” pārspēj bez savainotā Rūdolfa Balcera spēlējušo Cīrihes “Lions”

Šveices hokeja meistarsacīkšu finālā gaidāms saldais ēdiens – septītā cīņa. “Lausanne” šovakar ar 5:3 pārspēja bez savainotā Rūdolfa Balcera spēlējušo Cīrihes “Lions”.

Lozannas komandas hokejisti pēc vārtu guvuma. (Foto: Lausanne HC)
27.04.2024 23:50

Lozannieši šovakar bija pilni apņēmības trofejas pasniegšanu nepieļaut uz sava ledus.

Līdz otrās trešdaļas priekšpēdējai minūtei viesu cietoksnī ripu raidīja Anti Suomela, Damjēns Riats, Kodijs Almonds un Džeisons Fuhss.

Riatam un Fuhsam tas padevās pat divreiz, taču Fuksa otrais vārtu guvums netika ieskaitīts pēc trenera izaicinājuma pielietošanas.

Cīrihes vienības vārtu sargāšanu, rezultātam kļūstot 0:4, pirmoreiz izslēgšanas turnīrā pārņēma Robins Cumbīls, kurš sniedza atelpu čeham Šimonam Hrubecam.

Cīrihieši gan sarūpēja intrigu, līdz 49. minūtei Krisam Baltisbergeram, Dīnam Kukanam un Denisam Malginam viesus būtiski pietuvinot (3:5).

Tomēr lauvu ofensīva nevainagojās ar iespaidīgu atspēlēšanos.

Lozannas komandas uzbrucējs Ronalds Ķēniņš (50 spēlēs 1+6) laukumā pabija 12 minūtes.

Septītā finālspēle sāksies otrdienas vakarā pulksten 21.