Liepājas hokejistiem bēdu ieleja turpinās

Junioru attīstības hokeja līgā no zaudējuma uz zaudējuma turpina soļot ”Liepājas SSS”. Iepriekš nopelnītajām neveiksmēm pievienoti vēl zaudējumi pret HK ”Tukums” un ”Prizmu”. Tādējādi liepājnieki nostabilizējušies turnīra tabulas astē.

01.11.2022 06:04

Pēc sešiem zaudējumiem ”Liepājas SSS” lūkojās tikt pie uzvaras mājas spēlē pret HK ”Tukums”.

Labās ieceres neīstenojās, un laukuma saimnieki piekāpās ar 5:6 (0:0, 0:2, 5:4).

Mūsējie ar vārtu gūšanu sāka nodarboties trešajā periodā, kad viesi bija izvirzījušies vadībā ar 2:0.

43. minūtē Patriks Martins Laukmanis vienus vārtus atguva, bet tukumnieki līdz trešdaļas vidum atbildēja ar diviem goliem.

Mūsējie turpināja varonīgi atspēlēties un sešas minūtes pirms cīņas beigām lauvēni panāca cerīgo 4:5. Ar diviem vārtiem izcēlās Miks Krišs Rungovskis, bet vienu golu iemeta Endijs Butāns.

Turpinājumā mūsējie ieguva vairākumu, bet saņēma pļauku, un viesi iemeta, spēlējot mazākumā.

62 sekundes pirms fināla svilpes Emīls Toms Terliņš atgrieza mājiniekiem nelielu cerības stariņu, bet laika pulksteņa pēdējais smilšu graudiņš ātri piezemējās kolbas dibenā, kas ieskandināja kārtējo zaudējumu.

Čempionāta nākamo cīņu ”Liepājas SSS” aizvadīja ar ”Prizmu” un piekāpās ar 2:4 (1:1, 0:1, 1:2).

Rungovskis septītajā minūtē atklāja cīņas rezultātu, bet tad ar vārtu guvumiem priecēja vienīga rīdzinieki.

Laukuma saimnieki rezultātu nedaudz pieklājīgāku izveidoja pēdējā minūtē, kad vārtsargs tika nomainīts ar sesto laukuma spēlētāju. Endijs Butāns panāca 2:4, bet tas neglāba liepājniekus no astotā zaudējuma.

6. novembrī Mārupes ledushallē ”Liepājas SSS” sacentīsies ar ”Baltu vilkiem”.