Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

“Liepājai” pārliecinoša uzvara spēlē pret Viļņas “Hockey Punks”

Baltijas hokeja līgas finālposma pirmajā spēlē pārliecinošu uzvaru izcīnīja mājiniece “Liepāja”, kas ar 7:3 sagrāva Lietuvas čempionvienību Viļņas “Hockey Punks”. Sešus no septiņiem Kurzemes vienības vārtiem guva leģionāri.

HK "Liepāja" hokejisti svin vārtu guvumu. (Foto: Guntis Lazdāns)
29.10.2021 21:40

Pirmos sešus liepājnieku vārtus iemeta trīs ārvalstu hokejisti – krievs Dmitrijs Seļutins, baltkrievs Arcjoms Anosovs un lietuvietis Eimants Noreika.

Pirmajā periodā Anosova solo reids un Seļutina raidījums līdz astotajai minūtei “Liepājai” ļāva iegūt 2:0 vadību.

Otrās trešdaļas ievadā individuālo meistarību uzbrukumā divreiz 27 sekunžu intervālā nodemonstrēja Noreika (4:0), savukārt līdz 31. minūtei Seļutins un Anosovs, kurš uzreiz pēc izkāpšanas no noraidīto soliņa izrāvās vienatnē pret viesu vārtsargu, Viļņas cietoksni iekaroja vēl pa vienai reizei – 6:0.

Turpinājumā liepājnieki samazināja apgriezienus, septīto ripu mājinieku rindās savā kontā ieskaitot Tomam Tiļļam, turpretim “Hockey Punks” vienībai atgūstot trīs vārtus, divreiz izceļoties skaitliskajā vairākumā, kad ar spēcīgiem raidījumiem no distances “Liepājas” cietoksnī uz maiņu nākušo Patriku Bērziņu cauršaujot Laisvidam Kudrevičam un Jauņum Jasiņevičum.

“Liepāja” – Viļņas “Hockey Punks” 7:3 (2:0; 5:1; 0:2)

Vārti: 1:17 Anosovs 1:0, 7:20 Seļutins (Anosovs, vair.) 2:0, 21:50 Noreika 3:0, 22:17 Noreika 4:0, 29:06 Anosovs (Plānics, Strautiņš) 5:0, 30:54 Seļutins (Jarovinskis) 6:0, 38:25 Želtakovs (Bendžus) 6:1, 39:45 Tiļļa 7:1, 43:26 Kudrevičs (Želtakovs, vair.) 7:2, 58:18 Jasiņevičs (Želtakovs, vair.) 7:3.
Metieni pa vārtiem: 50-21
Soda minūtes: 8-16
Iemetieni: 30-20
Vārtsargi: Māris Jučers (no 40:00 – Patriks Bērziņš) – Sims Baltrūns.