Sestdiena, 18. janvāris Antis, Antons, Antonijs

“Liepājas” mērķis – čempionu kauss

“Liepājas” mērķis – čempionu kauss
Foto: Ģirts Gertsons
09.09.2019 07:09

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Nedēļas nogalē ar pagājušā gada finālistu “Mogo” un “Kurbada” dueli sākās Latvijas hokeja virslīgas jaunā sezona. Tajā pēc favorītēm uz čempiones titulu izskatās vismaz piecas no astoņām komandām, bet ļoti iespējams, ka arī trīs nomināli vājākās komandas nebūs izteiktas pastarītes. “Liepājas” ambīcijas šajā sezonā ir maksimālas – kļūt par valsts čempioni.

Priekšnoteikumi tam ir vasarā paveiktais nopietnais selekcijas darbs. “Liepāja” savās rindās atgrieza vairākus mūsu pilsētas hokeja audzēkņus, taču ņēma vērā ne jau tikai lokālpatriotismu un ģeogrāfiskos principus, jo visi mājup pārnākušie ir vietējā līmenī augstas raudzes spēlētāji. Piemēram, atpakaļ “Liepājā” ir šīs franšīzes labākais vārtu guvējs Māris Diļevka, kurš lauvu labā ir sametis 64 golus. Papildu komentārus neprasa vārtsargs Māris Jučers, aizsargi Kristers Freibergs un Mārtiņš Oskars Freimanis, Māris Miezis, Klāvs Plānics, Marks Kaļeiņikovs, Reinis Demiters un Ralfs Grīnbergs.

“Liepāju” ir pametuši vairāki spēlētāji, tai skaitā viens no mūsējo ilggadējiem uzbrukuma līderiem Egils Kalns, kurš pārcēlies uz Lielbritānijas hokeja līgas Skotijas klubu “Dundee Stars”.

To var uzskatīt par lielāko sastāva zaudējumu, ko kompensē ne tikai jau pieminētie atpakaļ atgrieztie spēlētāji, bet arī sadarbības līgums ar Krievijas čempionāta klubu “Dinamo Rīga”. Vairāki dinamieši “Liepājai” palīdzēja pārbaudes turnīrā “Amber Puck” un droši vien palīdzēs arī sezonas laikā, kad spēlētāju nosūtīšanu uz fārmklubu parasti ietekmē mātes kluba sekmes un spēlētāju traumas.

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 9. septembra numurā.

#kvards-20190909-06#

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)