Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

“Liepājas metalurga” hokejisti viesos piekāpjas Soļigorskas “Šahtjor” komandai

23.12.2011 19:32

Latvijas čempionvienība “Liepājas metalurgs” Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) spēlē piektdien izbraukumā ar rezultātu 0:5 (0:1, 0:1, 0:3) pārliecinoši piekāpās Soļigorskas “Šahtjor” komandai.

Trešās trešdaļas sākumā “Šahtjor” spēja izvirzīties vadībā ar rezultātu 0:3, bet priekšpēdējā minūtē guva vēl divus vārtus.

Šī bija abu komandu ceturtā savstarpējā spēle šosezon – pirmajā mačā septembra beigās Soļigorskā mājinieki uzvarēja ar rezultātu 6:2, bet pēc tam divas cīņas oktobrī risinājās Liepājā, kur laukuma saimnieki zaudēja pagarinājumā ar 2:3 un uzvarēja pēcspēles metienos ar 3:2.

“Liepājas metalurga” komandai arī šajā mačā palīdzēja trīs spēlētāji no Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandas “Rīga” – vārtsargs Jānis Auziņš, aizsargs Ēriks Ševčenko un uzbrucējs Raimonds Vilkoits.

Kā ziņots, nākamajā nedēļā Vilkoits, kā arī cits “Liepājas metalurga” uzbrucējs Miks Indrašis palīdzēs Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandai Rīgas “Dinamo” prestižajā Špenglera kausā.

BAČ kopvērtējumā “Liepājas metalurgs” ar 30 punktiem 32 aizvadītajās spēlēs joprojām ieņem devīto vietu, bet “Šahtjor” ar 57 punktiem 32 mačos pagaidām atrodas piektajā pozīcijā.