“Liepājas metalurga” juniori piekāpjas U-20

30.08.2012 12:12

Vakar “Volvo Sporta Centrs” ledus hallē Rīgā sākās tradicionālais 8. Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrs hokejā, kurā pirmā spēlē savā starpā tikās Latvijas U-20 izlase un “Liepājas metalurga” jaunatnes komanda. Ar rezultātu 8:5 stiprāki izrādījās Latvijas U-20 izlases spēlētāji.

Pirmais periods sākās ar liepājnieku ātri gūtiem vārtiem. Jau perioda otrā minūtē spēles rezultātu atklāja Edgars Homjakovs. Pagāja 3 minūtes, un atkal vārtus guva liepājnieki, bet tikai šoreiz Latvijas U-20 izlasē spēlējošais Arturs Kuzmenkovs. Pirmā periodā izlases spēlētāji vel divas reizes pārspēja liepājnieku vārtsargu Vadimu Miščuku. Pie vārtu guvumiem tika Martins Lavrovs un Georgs Golovkovs.

Otrajā periodā turpinājās rezultatīva spēlē. Otrā perioda ceturtajā minūtē pēc ielaistiem sestajiem vārtiem liepājnieki nomanīja savu vārtsargu Vadimu Miščuku pret Simas Baltrunas. Tomēr arī tas nelīdzēja, un liepājniekiem otrā periodā piecas reizes iznāca izķeksēt ripu no saviem vārtiem, kamēr pašiem tikai trīs reizes izdevās pārspēt izlases vārtus sargājošo Elvi Merzļikinu.

Trešajā periodā izlases vārtos stājās Rihards Cimermanis. Perioda otrajā minūtē vienīgos vārtus guva liepājnieki. Līdz ar to spēle beidzās ar rezultātu 8:5 izlases spēlētāju labā.

Par spēles labākajiem spēlētājiem Latvijas U-20 izlasē tika atzīts Pauls Zvirbulis, bet “Liepājas metalurgs” hokeja komandā Pauls Hodzko.