Piektdiena, 3. maijs Uvis, Gints

”Liepājas metalurgi” atkārtoti apspēlē Minskas ”Junior”

01.12.2012 18:34

Šovakar Baltkrievijas Atklātā hokeja čempionātā (BAČ) ‘’Liepājas metalurgs’’ hokejisti turpināja astoņu mājas spēļu sēriju, kurā atkārtoti uzņēma hokeja klubu ‘’Junior’’ no Minskas. Arī šovakar liepājnieki svinēja uzvaru ar rezultātu 7:2.

Liepājnieki ar šīvakara pretiniekiem tikās pirms divām dienām, un svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 6:1. Liels nopelns šīs uzvaras kaldināšanā pienācās liepājnieku spēlētājiem E. Brancim (1+3) un E.Siksnam (2+0).

Pirms šīvakara spēles hokeja klubs ‘’Liepājas metalurgs’ pēc aizvadītām 25 spēlēm ar izcīnītiem 44 punktiem BAČ kopvērtējuma tabulā ieņēma 5. vietu, bet ‘’Junior’’ pēc aizvadītām 27 spēlēm ar izcīnītiem 38 punktiem atradās 7. vietā.

Liepājnieku treneri šovakar savas komandas vārtu drošību bija uzticējuši J. Auziņam, bet kā rezerves vārtsargs bija pieteikts J. Kalniņš. Metalurgu laukuma spēlētāju virknējumos bija notikušas dažas izmaiņas pēc iepriekšējās spēles pret ‘’Junior’’. Mājiniekiem laukumā nedevās M. Gipters un P. Verenis. Viņu vietā laukumā devās N. Ališauskas un A. Baburins. Neskatoties uz iepriekšējā spēlē gūto sejas savainojumu šodien ierindā atkal bija A. Kuzmenkovs.

Spēles sākumu ar varenu ofensīvu uz viesu vārtiem sāka mājinieki, bet vārtu guvumā to pārvērst nekādi neizdevās. Metalurgiem spēles rezultātu izdevās atklāt vien spēles 14. minūtē, kad savus pirmos vārtus šosezon BAČ guva L. Bajaruns. Pagāja mazāk par vienu minūti, un M. Diļevka liepājnieku pārsvaru dubultoja.

Otrā perioda sākums aizritēja abām komandām aktīvi spēlējot pretuzbrukumos, un viesiem vienā no tiem perioda ceturtajā minūtē vienus vārtus izdevās atgūt, jo nedaudz kļūdījās mājinieku vārtsargs. Vārtu guvums A. Baranovam. Divu vārtu pārsvaru mājinieki atjaunoja perioda astotajā minūtē, kad otrreiz precīzs aizvadītajā spēlē bija M. Diļevka. Mājinieku ceturtie vārti tika gūti perioda 13. minūtē, kad precīzs bija R. Tūbelis. Perioda 18. minūtē A. Mickevičš, realizējot mājinieku vairākumu, guva piektos vārtus liepājniekiem. Tomēr tas vel nebija viss, jo viesi pēc neilga brīža vienus vārtus atguva. Vārtu guvums S. Zaģeļenovam.

Arī trešā perioda sākumu daudz aktīvāk aizvadīja liepājnieki, tomēr atkal neizdevās to pārvērst vārtu guvumā. Perioda 10. minūtē vienā no pretuzbrukumiem precīzs bija J. Straupe, kurš savai komandai guva sestos vārtus. Spēles 56. Minūtē fantastisku piespēli L. Bajarunam atdeva E. Brancis, un pretinieku vārtsargs tika pārspēts septīto reizi. L.Bajarunam otrie vārti aizvadītā spēlē.

‘’Liepājas metalurgs’’ hokeja komanda nākošo BAČ regulārā čempionāta spēli aizvadīs 4. decembrī pulksten 18:30 Liepājas ledus hallē, kad tā tiksies ar hokeja klubu ‘’Brest’’.