“Liepājas metalurgs-2” ar 9:1 apspēlēja Viļņas klubu “Baltika”

02.02.2013 16:22

Šodien kārtējās MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu divīzijas spēles aizvadīja visas trīs Latviju pārstāvošās komandas. ‘’Liepājas metalurgs-2’’ komanda ar graujošu rezultātu 9:1 apspēlēja Viļņas hokeja klubu ‘’Baltika’’.

‘’Liepājas metalurgs-2’’ pirms šīsdienas spēles Ziemeļu-Rietumu divīzijā bija aizvadījuši 34 spēles, kurās izcīnījuši 77 punktu, kas viņiem deva 1. vietu (visā MHL-B grupā 3. vieta). ‘’Baltika’’ bija aizvadījuši 34 spēles, un ar 48 punktiem ieņēma 7. vietu šai divīzijā (visā MHL-B grupā 21. vieta).

Liepājnieku komandai sakarā ar pārtraukumu Baltkrievijas Atklātā hokeja čempionātā bija pieslēgušies M. Diļevka, B. Zabis,E. Siksna;R. Demiters un K. Ozoliņš.

Spēles rezultātu pirmā perioda ceturtajā minūtē atklāja E. Homjakovs. Pēc 24 sekundēm P. Hodzko liepājnieku pārsvaru dubultoja. Vel pēc 25 sekundēm mājiniekiem vārtus guva B. Zabis. Viesi pēc trešajiem zaudētiem vārtiem bija spiesti veikt vārtsargu maiņu. Perioda astotajā minūtē viesi vienus vārtus atspēlēja, kad komandai spēlējot vairākumā precīzs bija V. Rastenis. Ceturtos vārtus 19. minūtē mājinieku labā guva M. Diļevka, kad liepājnieki spēlēja vairākumā. Mājinieki izpildīja 13 metienus pa pretinieku vārtiem, bet viesi meta septiņas reizes. Mājinieku komandai bija sešas soda minūtes, bet viesiem divas.

Otrā periodā mājinieki turpināja iesākto, jo P. Hodzko un M. Diļevka gūstot savus otros vārtus aizvadītajā spēlē, rezultātu padarīja jau graujošu. Otrajā periodā mājinieki izpildīja 14 metienus pa pretinieku vārtiem, bet viesi meta tikai četras reizes. Mājinieku komandai noraidījumu nebija, bet viesiem sešas minūtes.

Trešā perioda 38 sekundē M. Diļevka guva savus trešos vārtus aizvadītajā spēlē. Spēles 44. minūtē K. Ozoliņš iemeta mājinieku labā arī astotos vārtus. Devītos un pēdējos vārtus liepājniekiem spēlējot vairākumā guva K. Planics, un līdz ar to spēles gala rezultāts 9:1. Trešajā periodā mājinieki izpildīja 20 metienus pa pretinieku vārtiem, bet viesi meta 10 reizes. Mājinieku komandai astoņas soda minūtes, bet viesiem četras minūtes.