Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

“Liepājas Metalurgs 2” atstāj sausā HK “Rīga 95”

26.10.2011 20:53

Šovakar Latvijas atklātajā hokeja čempionātā tika aizvadītas divas spēles. Pirmajā no tām “Liepājas metalurgs 2” izbraukumā ar 4:0 apspēlēja HK “Rīga 95” hokejistus, izcīnot piekto uzvaru un turnīra tabulā pakāpjoties uz otro vietu.

Akadēmijas ledus hallē notiekošās spēles protokolā pirmais ierakstījās liepājnieks Klāvs Plānics, šoreiz gan ar divu minūšu noraidījumu, bet jau drīz pēc tam viņa komandas biedrs Regnārs Kaļinovskis atklāja mača rezultātu, kad bija nospēlētas teju septiņas minūtes.

Līdz pat otrās trešdaļas 29. minūtei spēlētājiem neizdevās pārspēt nevienu no vārtsargiem, taču tad “Liepājas metalurgs 2” hokejisti sešu minūšu laikā trīs reizes spēja raidīt ripu pretinieku vārtos, panākot 0:4 un lielā mērā izšķirot spēles likteni. Pa reizei precīzi bija Freijs, Mamčics un Alksnis, pēdējam no tiem vārtu guvumā asistēja jau pieminētais Kaļinovskis.

Turpinājumā nekas nemainījās un liepājnieki izcīnīja savu pirmo sauso uzvaru šajā LAČ sezonā, kas turnīra tabulā viņiem ļāva pakāpties uz otro vietu, apsteidzot gan “JLSS/Zemgale”, gan “SMScredit.lv”, tiesa, pēdējie ir aizvadījuši par četrām spēlēm mazāk.