Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

”Liepājas metalurgs-2” devītā uzvara pēc kārtas MHL-B grupā

24.10.2012 18:43

Šodien MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu divizionā Latviju pārstāvošā hokeja komanda ‘’Liepājas metalurgs-2’’ Odincovā aizvadīja otro spēli pret vietējo hokeja klubu ‘’OHI’’ (Odincovas humanitārais institūts). Liepājnieki, uzvarot ar rezultātu 6:4, varēja svinēt devīto uzvaru pēc kārtas.

Vakar abas komandas aizvadīja pirmo savstarpējo spēli, un tajā liepājnieku kapteinim S. Šostakam gūstot vārtus papildlaika pēdējās sekundēs, uzvaru ar rezultātu 4:3 svinēja metalurgi. Pirms šīs spēles liepājnieki MHL-B grupas čempionāta kopvērtējumā, pateicoties ļoti labam izcīnīto punktu procentam, joprojām atradās 1. vietā. Metalurgi aizvadītās 11 spēlēs bija spējuši izcīnīt 28 punktus. Mājinieki pirms šīs spēles MHL-B grupas kopvērtējumā atradās 4. vietā ar izcīnītiem 26 punktiem.

Metalurgu treneri savas komandas vārtu drošību atkal bija uzticējuši V. Miščukam. Pretinieku vārtos šodien stājās A.Kuvšinčikovs. Liepājniekiem laukuma spēlētāju virknējumos nopietnu izmaiņu nebija notikušas.

Pirmie periodā mājinieki vairāk meta pa viesu vārtiem (12:7), bet pie vienīgā vārtu guvuma tika metalurgi, kad E. Kalns izmantoja noraidījumu pretinieku komandā.

Otro periodu liepājnieki sāka vareni, jo nepilnu trīs minūšu laikā guva trīs vārtus. Perioda otrā minūtē otros vārtus savas komandas labā guva M. Freimanis (piespēle vārtsargam V. Miščukam), kad metalurgi izmantoja vairākumu. Nākošie divi vārti tika komandām, spēlējot vienādos sastāvos. Perioda 22. minūtē vārtus guva L. Mazurs-Mago, bet 24. minūtē atzīmējās V. Dobreņkijs. Mājinieki bija spiesti nomainīt vārtsargu. Un tas komandu sapurināja, jo arī viņi perioda vidū guva divus vārtus nepilnu divu minūšu laikā.

Arī trešo periodu rezultatīvi sāk metalurgi, jo jau trešajā minūtē piektos vārtus guva R. Kaļinovskis. Sestos vārtus liepājniekiem guva E. Kalns spēles 51. minūtē. Tomēr mājinieki nedomāja padoties, un jau pēc 13. sekundēm vienus vārtus atguva. Perioda 15. minūtē mājinieki iemeta arī ceturtos vārtus. Tomēr metalurgi droši kontrolēja spēles gaitu, un vairāk vārtus neielaida.

Liepājnieki savu nākamo spēles izvadīs 3. novembrī pulksten 18:00, kad Viļņā tā tiksies ar hokeja klubu ‘’Baltika’’.

OHI-Liepājas metalurgs-2 – 4:6 (0:1,2:3,2:2)

Vārti: 08:37 0:1 Kalns (vairākumā) (Dobreņkijs), 21:18 0:2 Freimanis (vairākumā) (Miščuks), 21:42 0:3 Mazurs-Mago (Homjakovs), 23:31 0:4 Dobreņkijs (Freijs; Kalns), 29:29 1:4 Mojorovs (bez piespēles), 30:45 2:4 Puškarjovs (bez piespēles), 30:45 2:5 Kaļinovskis (Mazurs-Mago; Rimjans), 50:53 3:6 Kalns (bez piespēles), 51:06 3:6 Djupins (Puškarjovs), 55:06 4:6 Puškarjovs (vairākumā) (bez piespēles)

Vārtsargi: Aleksandrs Kuvšinčikovs (no 23:31 minūtes V.Rodins) – Vadims Miščuks

Metieni pa vārtiem: 29:32 (12:7;13:14;14:11)

Soda minūtes: 14:16