“Liepājas metalurgs-2” pārliecinoši apspēlē MHL-B grupas pastarīšus

10.01.2013 21:40

Ar spēli savu skatītāju priekšā “Liepājas metalurga-2” hokejisti šodien aizvadīja pirmo spēli pēc gadu mijas MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu divīzijā, kurā tā tikās ar Moldovas hokeja kluba “Platina/Kišiņeva” spēlētājiem. Skanot spēles beigu signālam liepājnieki svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 8:2.

Liepājnieki ar saviem šodienas pretiniekiem šosezon jau divreiz ir tikušies Liepājā, bet par cik Moldovas hokeja klubam ir problēmas ar ledus halli, tad arī šodien un rīt spēles tiks aizvadītas liepājnieku laukumā. Pirmajā spēlē pret šodienas pretiniekiem liepājnieki svinēja uzvaru ar rezultātu 10:1, bet otrajā šo komandu savstarpējā tikšanās reizē metalurgi bija vel pārliecinošāki ar rezultātu 11:1.

Jaunie metalurgi pirms šīsdienas spēles pēc aizvadītām 28 spēlēm ar izcīnītiem 65 punktiem Ziemeļu-Rietumu divīzijā (arī visā MHL-B grupā) ieņēma 1. Vietu. Tikmēr “Platina/Kišiņeva” 28 spēlēs pie punktiem nav tikuši, un tie ir pēdējie starp 31 MHL-B grupas komandām.

Šodien metalurgu treneri vārtos bija ielikuši V. Miščuku, kurš vakar kopā ar komandu vakar aizvadīja spēli LČ pret “Zemgale/JLSS”. Pretinieku vārtus sargāja R. Bakirovs.

Spēles rezultātu pirmā perioda septītajā minūtē atklāja R. Kaļinovskis. Mājiniekiem 15. minūtē rezultātu dubultoja P. Hodzko. Kaut gan liepājniekiem vel bija vairākas labas iespējas, tomēr pirmajā periodā vairāk vārti netika gūti.

Otrā perioda ceturtajā minūtē K. Planics iemeta trešos vārtus metalurgu labā. Mājinieki pie iespētā neapstājās, un E. Ārinieks perioda sestajā minūtē guva ceturtos vārtus. Nepagāja pat minūte, un E. Homjakovs rezultātu padarīja jau graujošu. Perioda devītajā minūtē O. Aploks guva metalurgiem sestos vārtus. Perioda 12. E. Homjakovs guva savus otros un metalurgu septītos vārtus aizvadītā spēlē. Pēc tiem abas komandas nomainīja vārtsargus. Liepājniekiem vārtos stājās R. Petkus, bet viesiem A. Aņikins.

Trešo periodu veiksmīgāk sāka viesi, kas perioda trešajā un sestajā minūtē divus vārtus atguva. Spēles 59. minūtē P. Hodzko guva savus otros vārtus aizvadītajā spēlē, un tādējādi uzstādīja spēles galarezultātu 8:2.

“Liepājas metalurgs-2” nākamo spēli aizvadīs rīt pulksten 18:30, kad atkārtoti tiksies ar šīsdienas pretiniekiem.

MHL-B grupas regulārais čempionāts

“Liepājas metalurgs-2”- “Platina/Kišiņeva” 8:2 (2:0,5:0,1:2)

Vārti: 06:34 1:0 Kaļinovskis (Mamčics; Ķepals), 14:48 2:0 Hodzko (Homjakovs; Upenieks), 23:38 3:0 Planics (Kaļinovskis), 25:13 4:0 Ārinieks (Mazurs-Mago; Makarovs), 25:51 5:0 Homjakovs (Aploks; Hodzko), 28:48 6:0 Aploks (Nekļudovs), 31:45 7:0 Homjakovs (Hodzko; Neimanis), 42:27 7:1 Aleksandrovs (Sergejevs; Joskins), 45:40 7:2 Ļevčenko (bez piespēles), 58:02 8:2 Hodzko (Homjakovs)

Vārtsargi: Vadims Miščuks (no 31:45 – Reinis Petkus) – Rustems Bakirovs (no 31:45 – Artjoms Aņikins)

Soda minūtes: 2:4 (0:2;2:2;0:0)