Trešdiena, 15. maijs Sofija, Taiga, Airita, Arita

“Liepājas Metalurgs 2” pārliecinoši uzvar trešajā spēlē

19.03.2011 14:55

Šodien Latvijas atklātā hokeja čempionāta ietveros notika trešā finālsērijas spēle, kurā “Liepājas Metalurgu 2” uzņēma “Ozolnieki/Monarch” hokejistus. Rezultatīvā spēlē “metalurgieši” pārliecinoši uzvarēja ar 12:4 un sērijā izvirzījās vadībā ar 3:0

Mača rezultātu tā trešajā minūtē atklāja Arturs Katulis, izvirzot vadībā laukuma saimniekus. Pēc nedaudz vairāk kā divām minūtēm metalurgiem divu vārtu pārsvaru, komandai spēlējot skaitliskajā vairākumā, panāca Edijs Brahmanis. Lai arī Ozolnieku hokejisti tobrīd nedaudz aktivizējās un spēja atvirzīt spēli uz pretinieku aizsardzības zonu, vārtus viesiem gūt neizdevās. Tikmēr liepājnieki trešdaļas turpinājumā guva vēl piecus vārtus, pirmo spēles trešdaļu noslēdzot ar graujošo 7:0.

Otrajā periodā “Ozolnieki-Monarch” vārtos Kristapa Zelča vietā stājās Sergejs Kuzņecovs un komanda nedaudz atdzīvojās. Lai gan pēc brīža Artjoms Gnidenko panāca 8:0, savu vārdu beidzot teica arī monarhi. Vispirms Viktors Lobačovs guva pirmos vārtus viesu labā, bet pēc brīža Artis Ābols panāca 2:8. Perioda turpinājumā vairāk uzbruka viesi, taču vārtus vienā no pretuzbrukumiem, izslidojot vienatnē pret Dmitriju Žabotinski, guva metalurgs Egils Kalns – 9:2.

Trešā perioda ievadā komandas ātri apmainījās vārtu guvumiem. Vispirms desmitos vārtus mačā guva liepājnieki, bet pēc brīža Andrejs Utāns atkal samazināja rezultāta starpību līdz septiņiem vārtiem – 3:10. Spēles beigu daļā vārtus Ozolnieku labā guva Lobačevs, divus liepājnieki (Kalns un Dilevka) un sērijas trešais mačs noslēdzās ar pārliecinošu mājinieku uzvaru – 12:4.

Liepājas Metalurgs 2 – Ozolnieki/Monarch 12:4 (7:0, 2:2, 3:2)
Vārti: 02:12 Katulis (Feldmanis) 1:0, 04:20 Brahmanis (Katulis) 2:0, 12:57 Gnidenko (Fiļimonovs) 3:0, 13:14 Bajaruns (Brancis, Demiters) 4:0, 15:04 Bļinovs (Ališauskas, Navarenko) 5:0, 17:00 Mamonovs (Bļinovs, Navarenko) 6:0, 18:17 Brahmanis (Demiters) 7:0, 27:32 Gnidenko (Diļevka, Katulis) 8:0, 29:05 Lobačevs (Zembergs, Ābols) 8:1, 31:31 Ābols (Zembergs) 8:2, 38:28 Kalns (Zabis) 9:2, 44:45 Mamonovs (Fiļimonovs) 10:2, 45:37 Utāns 10:3, 53:34 Lobačevs (Ābols, Ignatjevs) 10:4, 57:21 Kalns 11:4, 59:58 Dilevka (Zabis) 12:4