Pirmdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis

”Liepājas Metalurgs 2” sagrauj HK ”Rīga 95” arī otrajā spēlē

15.03.2012 20:47

Otro graujošo uzvaru LAČ izslēgšanas spēļu sērijā līdz trim uzvarām šovakar izcīnīja ”Liepājas Metalurgs 2” hokejisti, kas, gūstot sešus vārtus jau pirmajās 20 minūtēs, ar 8:1 apspēlējas HK “Rīga 95”.

Pēc vakardienas spēles izmaiņas abu komandu spēlē nebija vērojamas. ”Liepājas Metalurgs 2” jau no pirmajām spēles sekundēm piederēja iniciatīva un, tāpat kā vakar, pirmos vārtus guva Māris Diļevka, izvirzot mājiniekus vadībā jau otrajā mača minūtē (1:0). Pēc tam sekoja rīdziniekumurgs – nākamajās desmit minūtēs tika zaudēti vēl četri vārti, un neveiksmīgi spēlējošo Maksimu Rešetņikovu aizstāt devās Toms Lauskis. Lai gan viņš spēlēja krietni veiksmīgāk par partneri, arī viņam šajā periodā neizdevās nosargāt savus vārtus neskartus, jo savus otros vārtus mačā tikai sešas sekundes līdz pārtraukumam guva Ģirts Jansons (6:0).

Turpinājumā spiediens no LM2 puses pierima, tomēr viņi joprojām pārliecinoši kontrolēja spēles gaitu. Otrās trešdaļas vidū par vārtu guvumu parūpējās Mārtiņš Gipters, bet nedaudz vēlāk atzīmējās arī Artūrs Kuzmenkovs. Noslēdzošajā periodā liepājnieku aktivitāte noplaka, bet tas ļāva pirmos vārtus šajā sērijā gūt HK ”Rīga 95”. To pēc Oskara Batņas un Rūdolfa Krieviņa piespēlēm paveica Artūrs Logunovs – 8:1. Šāds rezultāts uz tablo saglabājās arī spēlei noslēdzoties.

Līdz ar šo uzvaru ”Liepājas Metalurgs 2” nonāk vienas uzvaras attālumā no LAČ pusfināla. Ar trīs vārtiem jeb ”hat-trick” šajā mača atzīmējās Artūram Kuzmenkovam, bet divas reizes izcēlās jau pieminētais Ģirts Jansons.