Piektdiena, 3. maijs Uvis, Gints

“Liepājas metalurgs 2” sagrauj “Rīgu”/LSPA

19.10.2011 22:40

Šovakar “Liepājas metalurgs 2” mājās aizvadīja astoto 2012. gada Latvijas atklātā virslīgas hokeja čempionāta spēli, kurā ar 12:1 sagrāva turnīra pastarīti “Rīga”/LSPA.

Jau no pirmajām sekundēm laukumā izpaudās liepājnieku pārsvars un bija jāgaida tikai viena minūte 27 sekundes līdz pirmajam vārtu guvumam, kad ripu rīdzinieku vārtos raidīja Rihards Maļinovskis, bet pēc četrām minūtēm viņš metalurgu pārsvaru dubultoja. Kopā pirmajā trešdaļā metalurgi guva piecus bezatbildes vārtus.

Otrajā trešdaļā spēle ritēja līdzvērtīgāk. Kad “Liepājas metalurga 2” hokejisti vēl divas reizes bija sarūktinājuši viesu vārtu vīru Kārli Zakrevski, pie pirmā un vienīgā panākuma spēlē tika arī “Rīga”/LSPA komanda. Viņu labā vārtus guva Ivars Sirmais.

Spēles noslēdzošajā trešdaļā metalurgi guva vēl piecus bezatbildes vārtus un svinēja piekto uzvaru šosezon.

Kad līdz spēles beigām bija palikušas vien divas minūtes, uz ledus attiecības noskaidrot nolēma Liepājas komandas pārstāvis Sandis Šostaks ar Mihailu Ļeonovu. Rezultātā pēdējais saņēma 2 minūšu noraidījumu, bet Šostaks 2 + 10 minūšu sodu.

Nākamo spēli “Liepājas metalurgs 2” aizvadīs “Inbox.lv” ledus hallē 22. oktobrī, kad tiksies ar čempionāta līdervienību “Ozolnieki-MONARCH”.