Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

”Liepājas metalurgs-2” turpina uzvaru sēriju MHL-B grupā

13.10.2012 18:05

‘’Liepājas metalurgs-2’’ jaunie hokejisti šodien savās mājās Liepājas ledus hallē aizvadīja kārtējo MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu diviziona spēli, kurā liepājnieki uzņēma hokeja klubu ‘’Kļin’’ no Krievijas pilsētas Kļinas. Metalurgi smagā cīņā uzvarēja ar rezultātu 2:1.

Jaunie metalurgi pēc aizvadītām sešām spēlēm ar izcīnītiem 15 punktiem atrodas Ziemeļu-Rietumu diviziona labāko komandu pieciniekā ieņemot tajā 3. vietu. Liepājnieku šodienas pretinieki aizvadījuši astoņas spēles un izcīnījuši 19 punktus, kas viņiem ļauj ieņemt šī diviziona otro vietu.

Arī šodien liepājnieku treneri savas komandas vārtu drošību bija uzticējuši Vadimam Miščukam. Kā rezerves vārtsargs atkal bija pieteikts Simas Baltrunas. Viesu vārtus sargāja Mihails Fofanovs.

Jau no spēle pirmajām minūtēm spēles gaitu kontrolēja mājinieki, un tikai viesu vārtsarga pārliecinošā spēlē neļāva liepājniekiem ātri atklāt spēles rezultātu. Pat spēlējot mazākumā, jaunie metalurgi droši kontrolēja situāciju laukumā. Viesu vārtsargs pirmo reizi bija spiests kapitulēt perioda 15. minūtē, kad vārtsarga atsisto ripu pretinieku vārtos raidīja Edgars Homjakovs. Metienu attiecība pēc pirmā perioda 14:7.

Otro periodu mājinieki iesāka vairākumā, tomēr tas netika izmantots. Arī otrā periodā mājinieki droši kontrolēja spēles gaitu, bet tas nenesa pozitīvas izmaiņas spēles rezultātam. Abas komandas daudz spēlēja nevienādos sastāvos. Perioda 18. minūtē viesi vienā no pretuzbrukumiem spēja pārspēt līdz tam pārliecinoši spēlējošo mājinieku vārtsargu, un rezultāts kļuva neizšķirts. Vārtus guva Ņ.Puhovs. Arī otrajā periodā mājinieki pretiniekus dubultīgi pārspēja metienos pa vārtiem (14-7).

Trešā perioda otrajā minūtē mājinieki ieguva iespēju izmantot vairākumu, bet tā vietā, lai to izmantotu tie paši, nopelnīja noraidījumu. Perioda 10. minūtē R. Upenieks izkāvās ar M.Boitokovu. Sekoja noraidījumi, kuru rezultātā mājinieki bija spiesti piecas minūtes spēlēt mazākumā, un tās veiksmīgi tika izturētas. Sekoja mājinieku noraidījums par komandas skaitlisko pārkāpumu, un mājinieki atkal nespēja to realizēt. Kad līdz spēles beigām bija atlikušas mazāk par divām minūtēm, veiksmīgi nospēlēja R.Kaļinovskis, un liepājnieki atkal izvirzījās vadībā. Vairāk kā divas minūtes līdz spēles beigām viesi noņēma vārtsargu, tomēr tas viņiem nedeva gaidīto rezultātu, un mājinieki varēja svinēt kārtējo uzvaru.

‘”Liepājas metalurgs-2″ hokeja komanda nākošo MHL-B grupas regulārā čempionāta spēli aizvadīs rīt pulksten 13:00, kad atkārtoti uzņems šodienas pretiniekus.

“Liepājas metalurgs-2” sastāvs aizvadītajā spēlē:

Vārtsargs: 31.Vadims Miščuks (rezervē- 30. Simas Baltrunas)

1.maiņa21.Roberts Mamčics-24.Ilja Makarovs;37.Egīls Kalns-28.Bruno Zabis-67.Vladislavs Dobreņkijs;2.maiņa 69.Raimonds Upenieks (A) -15.Sandis Šostaks (C);77.Pauls Hodzko (A)-27.Leonards Rimjans-10.Regnārs Kaļinovskis;3.maiņa 5.Oskars Freimanis-23.Haralds Neimanis;

11.Linards Mazurs–Mago-91.Edgars Homjakovs-9.Edgars Ārinieks; 4.maiņa 92.Mareks Ķepals-76.Maksims Abrašins;19.Valters Freijs-22.Klāvs Plānics-33.Juris Ziemiņš

MHL-B grupas regulārais čempionāts

“Liepājas metalurgs-2” – “Kļin” 2:1 (1:0,0:1,1:0)

Vārti: 14:56 1:0 Homjakovs (Freimanis; Mazurs-Mago), 37:47 1:1 Puhovs (Karasjovs Jevlaškins), 57:22 2:1 Kaļinovskis (Rimjans;Šostaks),

Vārtsargi: Vadims Miščuks – Mihails Fofanovs

Metieni pa vārtiem: 42:21

Soda minūtes: 32:28