”Liepājas metalurgs-2” zaudē “SMScredit.lv” komandai

12.12.2012 21:42

Šovakar Latvijas hokeja čempionāta vienīgajā spēlē pie panākuma tika čempionāta līdervienība “SMScredit.lv”, kas savā laukumā ar rezultātu 4:2 uzvarēja ”Liepājas metalurgs” otro komandu.

Pirmajā periodā tika gūti tikai vieni vārti – spēles 14. minūtē, spēlējot vairākumā, ”Liepājas metalurgs-2” vadībā izvirzīja Leonards Rimjāns. Otrā perioda pirmajās desmit minūtēs abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – vispirms Mihails Kokļins panāca izlīdzinājumu, bet tad Māris Diļevka atkal vadībā izvirzīja ”LM-2”, tomēr līdz trešdaļas beigām “SMScredit.lv” guva divus bezatbildes vārtus(3:2).

Spēles 52. minūtē Ronalds Cinks panāca jau divu vārtu pārsvaru(4:2). Spēles pēdējā minūtē viesi vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr samazināt rezultāta starpību līdz minimumam viņiem vairs neizdevās.

Uzvarētāju sastāvā Agris Ozoliņš izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, bet zaudētāju sastāvā Māra Diļevkas kontā vieni vārti un viena piespēle.