Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

“Liepājas metalurgs” arī mājās piekāpjas “Himik-SKA”

06.12.2011 18:20

Šovakar “Liepājas metalurgs” Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta spēlē savā laukumā ar 3:5 zaudēja Novopolockas “Himik-SKA” komandai.

Maču pret principiālo pretinieku, kas pirms šīs spēles turnīra tabulā liepājniekus apsteidza par diviem punktiem, “Metalurgs” iesāka veiksmīgi un pirmajā trešdaļā, izmantojot skaitlisko vairākumu, guva vienīgos vārtus, pārtraukumā dodoties labā noskaņojumā – 1:0.

Tiesa, jau otrās trešdaļas sākumā liepājnieki nospēlēja ne pārāk uzmanīgi, tādejādi perioda 19.sekundē Nikolajs Žurkovs bija spiests kapitulēt – 1:1. Pāris minūtes vēlāk gan Artūrs Mickevičs atjaunoja vadību vēju pilsētas komandai, tomēr trīs minūtes līdz trešdaļas beigām viesi atkal rezultātu izlīdzināja.

Ļoti neveiksmīgs komandai bija trešā perioda ievads, kad Žurkovs pusotras minūtes laikā ielaida divas ripas, kas Liepāju nostādīja sarežģītā situācijā – 2:4. Treneris Valērijs Voroņins nolēma veikt vārtsargu maiņu, laukumā sūtot Jāni Kalniņu. Nepilnas divas minūtes līdz mača beigām liepājnieki rezultātu samazināja līdz minimumam, bet sekundi līdz spēles beigām viesi iemeta piekto ripu – 3:5.

Tādejādi Liepājas hokejisti zaudēja trešo savstarpējo spēli šajā sezonā. Abu komandu pirmajā tikšanās reizē septembra beigās “Metalurgs” viesos kapitulēja ar 1:7, bet 3.decembrī arī izbraukumā zaudēja ar 3:4. Ceturtdienas abas komandas tiksies vēlreiz, kad jāmēģina pārtraukt četru zaudējumu sērija. Turnīra tabulā liepājnieki ar 24 punktiem ieņem devīto vietu 11 komandu konkurencē.

Liepājas metalurgs – Novopolockas “Himik SKA” 3:5 (1:0, 1:2, 1:3)

Vārti: 17:11 1:0 Siksna (Skvorcovs, Mickevičs, vair.), 20:19 1:1 Kirpičonoks (Rudaks, Francevs), 26:41 2:1 Mickevičs (Skvorcovs, Voroņins), 37:00 2:2 Maļinovskis (Kļimins, Zaļevskis), 43:30 2:3 Rudaks (Francevs, Kirpičonoks), 44:47 2:4 Kreidikovs (Maļinovskis), 58:03 3:4 Voroņins (Skvorcovs, Mickevičs), 59:59 3:5 Kļimins.

Vārtsargi: Žurkovs (no 44:47 – Kalniņš) – Truss

Metieni: 40-22

Soda minūtes: 2-10