Otrdiena, 16. aprīlis Mintauts, Alfs, Bernadeta

Liepājas metalurgs – Brest 3:4 pēcspēles metienos (spēle beigusies)

18.12.2010 13:31

Baltkrievijas ekstralīgas spēlē “Liepājas metalurga” hokejisti savā laukumā piekāpās komandai “Brest”.

“Liepājas metalurga” sastāvs. Vārtos: Jučers; pirmā maiņa: Navarenko, Andersons –Mamonovs, Bļinovs, Štāls; otrā maiņa: Feldmanis, Demiters – Skvorcovs, Gņidenko, Brahmanis; trešā maiņa: Liepiņš, Katulis – Zeltiņš, Pavlovs, Bajaruns; ceturtā maiņa: Freibergs, Bobkovs – Fiļimonovs, Brancis, K.Jass.

Pirmajā periodā bija visai izteikts metalurgu pārsvars, kas pārvērtāsdivu vārtu guvumā. Sestajā miūtē precīzs bija Vladimirs Mamonovs, bet desmitajā minūtē Juris Štāls no neliela attāluma mūsējo pārsvaru dubultoja.

Otrajā periodā viesiem izdevās spēli izlīdzināt un atsevišķās epizodēs iespiest metalurgus aizsardzības zonā. Viesu iniciatīva gan vairāk bija trešdaļas ievadā, kad liepājnieku vārtsargs Māris Jučers vairākas reizes glāba savējos no vārtu zaudējuma, tomēr vienreiz bija bezspēcīgs. Perioda izskaņā aktīvāki atkal bija mājinieki, kuriem palielināt pārsvaru liedza nespēja realizēt vairākumu.

Diemžēl trešajā periodā metalurgu nedienas turpinājās, un trešdaļas sestās minūtes sākumā liepājnieki jau zaudēja ar 2:3. Neizšķirtu mājiniekiem 54. minūtē izrāva Juris Štāls, kurš guva savus otros vārtus spēlē, metalurgi pamatlaika atlikušajās minūtēs varēja gan izraut uzvaru, gan zaudēt, mūsēji daudz uzbruka arī pagarinājumā, tomēr uzvarētāja noskaidrošanu atkal nācās atlikt līdz pēcspēles metieniem, ar kuriem mūsējiem joprojām ir lielas problēmas.