Pirmdiena, 13. maijs Ira, Iraīda, Irēna, Irina

Liepājas metalurgs – Brest 4:2 (spēle beigusies)

13.02.2010 13:26

Baltkrievijas hokeja čempionāta spēlē SK “Liepājas metalurgs” ar 4:2 uzvarēja komandu “Brest”.

Liepājnieki spēli sāka aktīvi, pirmā un otrā un maiņa radīja trīs labas iespējas izcelties no vārtu priekšas, tomēr līdz pirmo vārtu guvumam nācās mazliet nogaidīt. Astotajā minūtē otrās maiņas partneri Bajaruns un Pavlovs viesu vārtu priekšā bija veiklāki par viesu aizsargiem un vārtsargu, un pēc Pavlova metiena rezultāts kļuva 1:0. Vēl pēc divām minūtēm vairākumā Feldmanis ar spēcīgu raidījumu no labā iemetiena punkta panāca 2:0. Viesi gan divreiz ieguva tiesības spēlēt vairākumā (abās reizēs noraidīja Gļebu Rogozu), un centās neatdot iniciatīvu arī dažas minūtes pēc tam, bet kopumā ievērojams pārsvars bija mūsējiem.

Uzreiz pēc pārtraukuma nekas neliecināja, ka spēles gaita varētu būtiski mainīties. Vēl vairāk – Māris Grāvītis 25.minūtē palielināja liepājnieku pārsvaru līdz 3:0. Tomēr trešdaļas turpinājumā spēles intriga atdzima. Vispirms tiesnesis Oļegs Luskaņs peč pagrūstīšanās pie “Brest” vārtiem uz noraidīto soliņu aizsūtīja tikai metalurgu Pavlovu, un viesi vairākumā vienus vārtus atguva, bet 33.minūtē liepājniekiem spēlējot vairākumā, aiz saviem vārtiem kļūdījās Žabotinskis, un pēc brestiešu metiena ripu tukšos vārtos rezultāts vairs tikai 3:2.

Pēdējā periodā septiņas sekundes līdz pamatlaika beigām ripu tukšos vārtos raidīja Valērijs Fiļimonovs. Spēle beigusies.