Liepājas metalurgs – Brest 5:4 (bullīšos, spēle beigusies)

09.01.2011 12:42

“Liepājas metalurgs” Baltkrievijas hokeja ekstralīgas spēlē savā laukumā ar 5:4 pēcspēles metienos pārspēja komandu “Brest”.

“Liepājas
metalurga” sastāvs. Vārtos: Jučers;
pirmā maiņa: Navarenko, Ališausks – Meija,
Bļinovs, Mamonovs; otrā maiņa: Feldmanis,
Demiters – Skvorcovs, Gņidenko, Brahmanis; trešā
maiņa:
Kniksts, Liepiņš – Zeltiņš, Pavlovs, Bajaruns; ceturtā maiņa: K. Jass, Freibergs – Diļevka, Brancis, Fiļimonovs.

Pirmais periods liepājniekiem neizdevās tik iespaidīgs kā iepriekšējās divās spēlēs. Iespējams, tādēļ, ka pirmajā maiņā vairs nav Štāla, kurš izsaukts uz Rīgas “Dinamo”, bet viņa vietā atsūtītajam Meijam vajadzīgs laiks, lai saprastos ar jaunajiem komandas biedriem. Šī iemesla dēļ pirmā maiņa mača gaitā ir pārtapusi par trešo virknējumu. Kopumā cīņa līdzīga, vārtu gūšanas momentu ir maz, temps visai lēns.

Perioda piektajā minūtē liepājniekus vadībā izvirzīja Vitālijs Pavlovs, kurš vienatnē apspēlēja viesu vārtsargu. Jau pēc neilga laika nācās domāt par atspēlēšanos – 30. minūtē mūsējie kļūdījās vairākumā, bet izgājienu pret Jučeru realizēja viesi – 1:1. 36. minūtē mūsējo trešā maiņa tika iespiesta aizsardzības zonā, un aizturētā soda laikā viesi no vārtu priekšas izvirzījās vadībā. Pēc otrā perioda metalurgi piekāpjas ar 1:2.

Metalurgi rezultātu izlīdzināja jau trešā perioda pirmajā minūtē, kad otrās maiņas spiediens beidzās ar Artjoma Gņidenko precīzo metienu no vārtu priekšas. Mača turpinājumā mūsējiem vēlreiz nācās atspēlēties, jo viesus ar 3:2 vadībā 50. minūtē izvirzīja Fjodorovs. Jau pēc neilga laika – 54. minūtē no kreisās malas rezultatīvs metiens padevās Zeltiņam, bet 55. minūtē Navarenko vairākumā metalurgus izvirzīja vadībā ar 4:3. Pārsvaru noturēt neizdevās – 59. minūtē viesi, kas bija nomainījuši vārtsargu pret vēl vienu laukuma spēlētāju, ripu iestūma vārtos līdz ar Māri Jučeru – 4:4. Pagarinājumā rezultāts nemainījās, savukārt pēcspēles metienos precīzi meta gan Edijs Brahmanis, gan Edgars Brancis. Jučers palika nepārspēts, tādējādi metalurgi pirmo reizi šosezon pārspēja komandu “Brest”