”Liepājas metalurgs” mājās piekāpjas ”Brest”

04.12.2012 17:38

Šovakar Baltkrievijas Atklātā hokeja čempionātā (BAČ) ‘’Liepājas metalurgs’’ hokejisti turpināja astoņu mājas spēļu sēriju, un šovakar tie uzņēma “Brest” komandu. Viesi svinēja uzvaru ar rezultātu 4:2.

Liepājnieki pagājušās nedēļas nogalē aizvadīja divas mājas spēles pret Minskas ‘’Junior’’ komandu, un svinēja divas paliecinošas uzvaras (6:1 un 7:2). Ar šīvakara pretiniekiem liepājnieki bija aizvadījuši vienu izbraukuma spēli un uzvarējuši ar rezultātu 5:3. Hokeja klubs ‘’Brest’’ vairāku sezonu garumā liepājniekiem ir tradicionāli neērts pretinieks. Īpaši mājas spēlēs Liepājā.

Pirms šīvakara spēles hokeja klubs ‘’Liepājas metalurgs’ pēc aizvadītām 26 spēlēm ar izcīnītiem 47 punktiem BAČ kopvērtējuma tabulā ieņēma joprojām 5. vietu, bet ‘’Brest’’ pēc aizvadītām 27 spēlēm ar izcīnītiem 17 punktiem atradās 10. vietā.

Liepājnieku treneri šovakar savas komandas vārtu drošību atkal bija uzticējuši Jānim Kalniņam, bet kā rezerves vārtsargs bija pieteikts J. Auziņš. Metalurgu laukuma spēlētāju virknējumos būtiskas izmaiņas pēc pēdējās spēles ar Minskas ‘’Junior’’ nebija notikušas. Vietām bija samainītas pirmā un otrā maiņa pilnos sastāvos.

Spēles sākumu aktīvāk sāka viesi, kas spēles37. sekundē izmantoja mājinieku vārtsarga un aizsargu kļūdu vārtu priekšā. Tomēr viesu prieki bija īsi, jo A. Podziņš ar maiņas partneriem 55. sekundē rezultātu izlīdzināja. Perioda turpinājumā mājinieki spēlēja nedaudz aktīvāk, tomēr vadībā izvirzīties tiem neizdevās.

Otrā periodā mājinieki turpināja aktīvi uzbrukt, tomēr nekādi neprata atslēgt pretinieku vārtus. Perioda 11. minūtē vadībā atkal izvirzījās viesi, kas uzvarot iemetienā uzreiz, raidīja ripu mājinieku vārtos. Arī šoreiz viesu prieki nebija ilgi, jo pagāja nedaudz vairāk par vienu minūti, kad E. Brancis atkal panāca rezultāta izlīdzinājumu.

Trešajā periodā turpinājās pirmajā un otrajā periodā redzētais, kad aktīvāk spēlēja metalurgi, bet pirmie pie vārtu guvuma tika viesi, kas izmantoja vairākumu perioda septītajā minūtē. Otros vārtus aizvadītajā spēlē guva M. Kadļecs. Nepilnas divas minūtes līdz spēles beigām liepājnieki noņēma vārtsargu, un saņēma ceturto ripu savos vārtos.

‘’Liepājas metalurgs’’ hokeja komanda nākošo BAČ regulārā čempionāta spēli aizvadīs 6. decembrī pulksten 18:30 Liepājas ledus hallē, kad tā atkārtoti tiksies ar hokeja klubu ‘’Brest’’.

SK,,Liepājas metalurgs’’ hokeja komandas sastāvs:
Vārtsargs: 90.Jānis Kalniņš (rezervē- 33.Jānis Auziņš)