“Liepājas metalurgs” pirmajā mājas spēlē zaudē “Ņeman”

12.09.2011 18:48

Latvijas čempionvienība “Liepājas metalurgs” jaunās Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) sezonas pirmajā mājas spēlē šodien ar 1:2 zaudēja Latvijas uzbrucēja Kaspara Saulieša pārstāvētajai Grodņas “Ņeman” komandai.

Mača rezultāts tika atklāts jau tā otrajā minūtē, kad precīzs metiens, spēlējot skaitliskajā vairākumā, izdevās “Neman” hokejistam Maksims Osipovs. Lai gan arī perioda turpinājumā iniciatīva piederēja viesiem, lieliski ”Liepājas Metalurga” vārtos darbojās Jānis Kalniņš. Otrreiz viņš ripu no savu vārtu tīkla bija spiests izņemt mača 19. minūtē, kad Sergejs Kukuškins panāca jau divu vārtu pārsvaru viesiem – 2:0.

Otrā perioda ievadā laukuma saimnieki vienus vārtus atspēlēja. Laukumā esot otrajai maņai, precīzi meta Jānis Straupe, panākot 1:2. Arī spēles turpinājumā metalurgiem bija vēl dažas iespējas gūt vārtus, taču nekā. “Neman” hokejisti tikmēr pieļāva daudz kļūdu laukuma vidus zonā. Perioda otrajā pusē iespējas izcelties bija abu komandu hokejistiem, taču rezultāts nemainījās.

Trešajās 20 spēles minūtēs vārti vairs netika gūti un ”Liepājas Metalurgs” piedzīvoja otro zaudējumu trijās līdzšinējās sezonas spēlēs.

BAČ regulārais čempionāts

Liepājas Metalurgs – Neman 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
Vārti: 1:31 Osipovs (Jerjomins) 0:1 vair., 17:31 Kukuškins (Koršunovs, Saulietis) 0:2, 25:51 Straupe (Indrašis, Upītis) 1:2